Хулахопки

Moderator: Модератори

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Хулахопки

Post by Peperutka » 31 Oct 2010, 20:49

Оние со микрофибер-прекрасни се!

Kjara
Модератор
Модератор
Мислења: 439
Придружен: 11 Nov 2009, 17:48
Им се допаднал: 6 пати

Re: Хулахопки

Post by Kjara » 31 Oct 2010, 20:50

Polzela mi se svigaat

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Хулахопки

Post by Debora » 31 Oct 2010, 21:46

Било какви - секако ми се под фармерки. (smile)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Хулахопки

Post by Peperutka » 01 Nov 2010, 11:54

Peperutka wrote:Оние со микрофибер-прекрасни се!
Јас обожавам хулахопки,така што имам секакви,и дебели за зимно време и со микрофибер и со ликра и со шари,обични!

Lady D
Домашен член
Домашен член
Мислења: 854
Придружен: 01 Oct 2010, 17:24
Му се допанале: 7 пати
Им се допаднал: 17 пати

Re: Хулахопки

Post by Lady D » 01 Nov 2010, 22:13

Многу ги сакам дизејнираните

Ana.I
Домашен член
Домашен член
Мислења: 523
Придружен: 27 Oct 2010, 22:03
Им се допаднал: 8 пати

Re: Хулахопки

Post by Ana.I » 05 Nov 2010, 11:57

lani na edno mesto na izlog vidov hulahopki so dezen ,mnogu mi se svigaa,ne znam od sto materijal bea izraboteni,no bea podebelki,za zima i koga mi kazaa cena 950 den ke se onesvestev-pa sto e mnogu, mnogu e

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Хулахопки

Post by Peperutka » 05 Nov 2010, 12:39

Ana.I wrote:lani na edno mesto na izlog vidov hulahopki so dezen ,mnogu mi se svigaa,ne znam od sto materijal bea izraboteni,no bea podebelki,za zima i koga mi kazaa cena 950 den ke se onesvestev-pa sto e mnogu, mnogu e
Во право си Ана,хулахопки колку и да пазиш,се кинат,џабе само ќе си ги дадеш парите а колку убави има за поефтини пари.

mihaela
Член
Член
Мислења: 115
Придружен: 17 Nov 2009, 15:57
Им се допаднал: 4 пати

Re: Хулахопки

Post by mihaela » 18 May 2011, 15:56

Најубави се тие со дезен,но со оглед на тоа дека носам пантолони,купувам најобични од оние што се три пара сто денари (laugh1) (laugh1) (laugh1) .Но,за свечена прилика со сукња си се почестувам со убави хулахопки,квалитетни и со некој дезен ;-)

babygirl
Нов член
Нов член
Мислења: 35
Придружен: 08 Sep 2011, 15:18

Re: Хулахопки

Post by babygirl » 08 Sep 2011, 17:12

Кога е потопло носам со некоја поприродна боја, а во зима потемни и по дебели. Скоро секогаш од Пенти, и задоволна сум. Исто така, често носам и хеланки, барем сум сигурна дека нема да се скинат лесно :grin:

ivana28
Член
Член
Мислења: 200
Придружен: 30 Nov 2011, 15:46
Им се допаднал: 1 time

Re: Хулахопки

Post by ivana28 » 19 Dec 2011, 12:10

Секогаш носам,дебели,микро фибер под пантлалона обавезно,а пошто ретко носам сукњи и фустани,тие ми се во плакар секогаш,а ретко кога носам сакам дезенирани хулахопки или од оние со малку ликра

Одговори

Return to “Мода”