Сукњи

Moderator: Модератори

JasminaJN
Домашен член
Домашен член
Мислења: 627
Придружен: 09 May 2011, 15:18
Им се допаднал: 3 пати

Re: Сукњи

Post by JasminaJN » 20 May 2011, 10:12

Ептен сакам сукњи, но сега сум поправена малце паузирав со вежбање и не ме собира ништо (hair) (cry) (cry) (cry)
А ако купам ќе имам простор за ново поправање такада сега не ги носам (drool)

Поздравче

babygirl
Нов член
Нов член
Мислења: 35
Придружен: 08 Sep 2011, 15:18

Re: Сукњи

Post by babygirl » 08 Sep 2011, 17:15

Преголема симпатија имам кон сукњи и фустани. (lovet) Ги имам и ги носам во сите должини, секако во рамките на пристојноста, минимум 15-20 цм да ми ги прекриваат нозете. (smile)

ivana28
Член
Член
Мислења: 200
Придружен: 30 Nov 2011, 15:46
Им се допаднал: 1 time

Re: Сукњи

Post by ivana28 » 19 Dec 2011, 12:08

Само летно време носам сукњи и тоа од оние скроз долги до земја.Ем ми се свиѓа како стојат,ем се лесни и супер за летно време.А,зимно време не се осмелувам,ладно ми е (smile)

Nadja
Редовен член
Редовен член
Мислења: 445
Придружен: 26 Aug 2012, 19:03
Му се допанале: 9 пати
Им се допаднал: 52 пати

Re: Сукњи

Post by Nadja » 17 Feb 2013, 12:51

Јас не носам сукњи. Не се чувствувам удобно во нив.

Одговори

Return to “Мода”