Омилена боја во гардеробата

Moderator: Модератори

imambebe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1603
Придружен: 30 Apr 2011, 00:18
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 588 пати

Re: Омилена боја во гардеробата

Post by imambebe » 26 Aug 2012, 16:58

Crna bela sina kafeava i po nekoe crveno rozevo parce

Одговори

Return to “Мода”