ПОПУСТИ

Moderator: Модератори

Одговори
JasminaJN
Домашен член
Домашен член
Мислења: 627
Придружен: 09 May 2011, 15:18
Им се допаднал: 3 пати

ПОПУСТИ

Post by JasminaJN » 06 Jun 2011, 16:37

Не сретнав ваква тема, ако е вишок бришете ја.
На драги мои ако имате инфо каде има попуст на гардерода. аксесоари и што и да е за нас и за нешите најмили пишете.
Јас знам една продавница купи евтино во Беверли каде гардеробата е со ниски цени, македонски производ наменет за странски пазар
Поздравче (a2)

JasminaJN
Домашен член
Домашен член
Мислења: 627
Придружен: 09 May 2011, 15:18
Им се допаднал: 3 пати

Re: ПОПУСТИ

Post by JasminaJN » 23 Jun 2011, 16:25

Најдов страна за купување на картица за набавка со попуст http://imapopust.mk/.Дали некој ја користел?
Поздрав

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: ПОПУСТИ

Post by Debora » 23 Jun 2011, 16:35

Отидов на сајтот, ама пишува дека картичките тек треба да пристигнат - ако добро разбрав. (smile)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: ПОПУСТИ

Post by Peperutka » 23 Jun 2011, 17:53

Јас од ГТЦ би го препорачала бутикот ЕвроАзија каде има СЕ за пристапни цени (thumbsup)

ivana28
Член
Член
Мислења: 200
Придружен: 30 Nov 2011, 15:46
Им се допаднал: 1 time

Re: ПОПУСТИ

Post by ivana28 » 19 Dec 2011, 12:30

Caliope кога има попусти секогаш купувам зашто секогаш наоѓам работи кои ги утепувам од носење.А и во Body Line има добри попусти,а има добри парчиња. (smile)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: ПОПУСТИ

Post by Debora » 04 Oct 2012, 15:55

Некоја препорака? (smile)

Bambina
Нов член
Нов член
Мислења: 96
Придружен: 05 Mar 2012, 15:59
Му се допанале: 19 пати
Им се допаднал: 11 пати

Re: ПОПУСТИ

Post by Bambina » 17 Oct 2012, 16:26

Majki od Skopje i okolinata:) Vo Orchestra ima ogromen popust (ima obleka za bebinja no i za decinja). Se spremaat da ja zatvaraat prodavnicata pa se im e na pola cena ili poeftino. Ima skafanderi za 1100 denari, pantalonchinja za 400, bluzichki za 300... Prodavnicata se naogja sproti McDonald's na rekord.
Se nadevam deka ke najdete neshto:)

ELIANA
Редовен член
Редовен член
Мислења: 369
Придружен: 21 Dec 2009, 15:32
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 18 пати

Re: ПОПУСТИ

Post by ELIANA » 12 Feb 2013, 12:05

Да не знаете каде има попуст на зимски машки палта во Скопје? Фала.

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: ПОПУСТИ

Post by Peperutka » 12 Feb 2013, 16:08

Елиана,неможам да ти помогнам за прашањево.
Баш кога ја видов темава ми текна да напишам,конкретно за во Ск. еве во бутиците за конфекција кои ги има сега насекаде-Prendi- го има на Битпазар,Југодрво,Pevex-има бутик кај Билна аптека и поранешна полиција Беко,е тука има машка и женска гардероба по цени од 200,250,300 денари и др.Доколку купувате во вакви бутици и секако гардероба по ефтини цени,поминете во овие бутици,сигурно нешто ќе си најдете,само бидете упорни зошто продавачките ги мрзи еден збор да кажат (confus)
Исто и во PAVIA(во ТЦ Беверли Хилс и во Градски ѕид,кај Tinex) можат да се најдат убави работи и во Bodyline исто така.

imambebe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1603
Придружен: 30 Apr 2011, 00:18
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 588 пати

Re: ПОПУСТИ

Post by imambebe » 06 Jul 2014, 23:22

Има попуст во Body line.

Одговори

Return to “Мода”