Проблеми при доењето

Зошто доење, совети, проблеми во доењето и се што е поврзано со доење на бебето.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Girl23
Нов член
Нов член
Мислења: 99
Придружен: 21 Dec 2015, 19:04
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 33 пати

Re: Проблеми при доењето

Post by Girl23 » 24 May 2017, 16:11

Фала ви многу многу ми значи некој совет од вас и искуство здравје да се роде бебето па ке видеме како ке се справиме (big-hug)

Одговори

Return to “Доење”