Облека за доилки

Зошто доење, совети, проблеми во доењето и се што е поврзано со доење на бебето.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
FRIMA
Нов член
Нов член
Мислења: 16
Придружен: 01 Jul 2013, 04:48
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 12 пати

Re: Облека за доилки

Post by FRIMA » 07 Jul 2013, 23:14

jas si kupiv takov gradnik za doilki od sara fashion okolu 350 den. e na NBB e i se gleda deka e dosta prakticen,nemora da se otkopcuva cel gradnik otpozadi ima samo nad gradata kopce i samo mal del se trga za doenje,ima i vo struzanka ama se poskapi a tamu imaat i maicki za doenje.(l2)

Одговори

Return to “Доење”