Честитки за Winger girl - стана на мама на прекрасна Принцеза

Честитки за новородените бебенца. Да им посакаме добродојде и благослов на најмалите членови.

Moderator: Модератори

Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11005
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5789 пати
Им се допаднал: 3547 пати

Честитки за Winger girl - стана на мама на прекрасна Принцеза

Post by Debora » 16 Oct 2017, 17:46

Winger girl честита ќеркичка (con) (part) (part) Жива и здрава да е, радосна, среќна, куќата секогаш да ви ја полни со радост и смеа. (part) (part) (part)
(jmp) (jmp) (jmp)

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Честитки за Winger girl - стана на мама на прекрасна Принцеза

Post by bebusce04 » 16 Oct 2017, 19:57

Честитки да е жива и здрава малата принцеза само убавини и успеси да ја пратат во животот (part) (part) (part) (pipi) (pipi) (pipi) (con)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2598
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 935 пати
Им се допаднал: 613 пати

Re: Честитки за Winger girl - стана на мама на прекрасна Принцеза

Post by Peperutka » 18 Oct 2017, 21:57

Честитки за новородената принцезичка
(a1) (ce) (ce) ,здрава , жива и благословена (joy) dance (joy)

Одговори

Return to “Честитки за новите бебуши”