Честитки за SeaMermaid85 - стана мајка по петти пат

Честитки за новородените бебенца. Да им посакаме добродојде и благослов на најмалите членови.

Moderator: Модератори

Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Честитки за SeaMermaid85 - стана мајка по петти пат

Post by Debora » 08 Sep 2019, 12:35

SeaMermaid85 Честитки за бебушка (part) (part) (part) Жива и здрава да е, радост и благослови да ја следат. (bu)
(jmp) (jmp) (jmp)
Силна гушка за вас. (big-hug) (big-hug) (big-hug)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 940 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Честитки за SeaMermaid85 - стана мајка по петти пат

Post by Peperutka » 16 Sep 2019, 21:21

(part) (rad) Честитки од мене со закаснување (joy) dance (part) (ce) (guns)
Здрава и жива да биде сонцушката мала 🎠

Одговори

Return to “Честитки за новите бебуши”