Слатка стана мамичка на прекрасна ќеркичка

Честитки за новородените бебенца. Да им посакаме добродојде и благослов на најмалите членови.

Moderator: Модератори

happiness
Домашен член
Домашен член
Мислења: 746
Придружен: 02 May 2014, 21:37
Му се допанале: 221 пати
Им се допаднал: 269 пати

Re: Слатка стана мамичка на прекрасна ќеркичка

Post by happiness » 22 Nov 2015, 01:57

слатка честито родителство (part) (part) (part)
да е жива здрава весела со радости да ве исполни (bu) (bu) (bu)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Слатка стана мамичка на прекрасна ќеркичка

Post by Lejla7 » 18 Jan 2016, 15:29

Честитки, некa е живa и здрaвa, гoлемa дa рaсне! (jmp) (jmp) (joy) (joy) dance dance

Одговори

Return to “Честитки за новите бебуши”