Only44you стана мама на прекрасна принцеза

Честитки за новородените бебенца. Да им посакаме добродојде и благослов на најмалите членови.

Moderator: Модератори

RedRose30
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1060
Придружен: 26 Oct 2013, 11:05
Му се допанале: 1303 пати
Им се допаднал: 446 пати

Re: Only44you стана мама на прекрасна принцеза

Post by RedRose30 » 12 Jul 2016, 13:40

Честитки, да е жива и здрава девојката, радост на мама и тато (jmp)

only44you
Редовен член
Редовен член
Мислења: 305
Придружен: 21 Sep 2014, 00:49
Му се допанале: 278 пати
Им се допаднал: 95 пати

Re: Only44you стана мама на прекрасна принцеза

Post by only44you » 12 Jul 2016, 19:14

Од срце ви благодарам на прекрасните честитки и искрените желби....
Господ кај сите да дава вакви убавини , за секој да може да ја почувствува смислата на животот ....

Имајте пријатна вечер најмили и најдраги друшки мои (bu)

Mari G
Нов член
Нов член
Мислења: 98
Придружен: 20 Apr 2016, 16:05
Му се допанале: 97 пати
Им се допаднал: 79 пати

Re: Only44you стана мама на прекрасна принцеза

Post by Mari G » 13 Jul 2016, 07:14

Честитки и од мене (con) (jmp)

Одговори

Return to “Честитки за новите бебуши”