Пред да заспијам...

Работи со кои се соочуваме во секојдневниот живот, а сакаме да ги споделиме

Moderator: Модератори

Одговори
Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 940 пати
Им се допаднал: 618 пати

Пред да заспијам...

Post by Peperutka » 19 Nov 2010, 14:38

Што правите пред да заспиете?

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Пред да заспијам...

Post by Debora » 20 Nov 2010, 13:12

Во последно време се превртувам во кревет. Несоница. (unsure)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Пред да заспијам...

Post by Petra » 24 Nov 2010, 11:11

Најчесто читам, понекогаш цртам, си ја средувам гардеробата...

Lady D
Домашен член
Домашен член
Мислења: 854
Придружен: 01 Oct 2010, 17:24
Му се допанале: 7 пати
Им се допаднал: 17 пати

Re: Пред да заспијам...

Post by Lady D » 25 Nov 2010, 00:52

Пред да заспијам гледам телевизија, или читам.

imambebe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1603
Придружен: 30 Apr 2011, 00:18
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 588 пати

Re: Пред да заспијам...

Post by imambebe » 25 Aug 2012, 23:42

Porano mnogu citav ama vo posledno vreme igram igri na telefonot ili na kompjuter

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Пред да заспијам...

Post by Happy^_^ » 05 May 2013, 17:58

Си го читам форумов :)

Bube
Редовен член
Редовен член
Мислења: 448
Придружен: 08 Jul 2014, 12:20
Му се допанале: 180 пати
Им се допаднал: 259 пати

Re: Пред да заспијам...

Post by Bube » 30 Sep 2017, 22:14

Mislam na brat mi pred da zaspijam (cry1)
Brat mi pocina vo soobrakjaka pred mesec dena na i na svoi 30 godini go napusti ovoj svet . Neznam kako da se pomiram neznam kako da ziveam kako minuvaat denovote stanuvam posvesna so se slci i umiram od bolka . Vnuka mi ostana bez tatko i drugoto bebe e na pat. Dve deca bez tatko a jas bez brat mi (cry1)
Prefrlete go postov . Ne najdov tema soodvwtna .
Ako ima nekoj slicno islustvo nedaj boze ama ako ima neka spodeli kako se zivee
Izvinete za latinicava

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1422
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Пред да заспијам...

Post by SMESKO » 01 Oct 2017, 08:11

Бубе баш ми е жал,тие работи за жал само со време поминуваат,треба многу време за болката да се намали,немам таков случај и не дај Боже да го имам,знам дека е тешко но животот продолжува,Господ да ви даде сила на сите,посебно на неговата жена и на децата.Господова работа ќе си ре4еш нема назад нема враќање.Искрено сочуство до сите вас,Господ со вас.

Одговори

Return to “Секојдневие”