ЗАБРЕМЕНУВАЊЕ во месец ЈУНИ

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

marinela999
Домашен член
Домашен член
Мислења: 898
Придружен: 14 Jun 2011, 18:32
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 6 пати

Re: ЗАБРЕМЕНУВАЊЕ во месец ЈУНИ

Post by marinela999 » 30 Jun 2012, 13:34

хахах и јас (laugh1) (laugh1) (laugh1) !!!
Ајде девојки само напред, што да правиме!!Мики вие поработете малку па ако има фајде има, па ако не барем нека има уживање (dve) !!!
Кока за тебе и јас ќе се молам и чекаме најубави вести..исто и за Беломорка (love5) !!!Бубаче одлично чим си добра, само така да си продолжите да си бидете добрички (a2) !!!
На останатите мн среќа со јулската овулација, сите да ја погодите (cl) (cl) (cl) (kup)

koka
Домашен член
Домашен член
Мислења: 703
Придружен: 04 Nov 2010, 11:39
Му се допанале: 36 пати
Им се допаднал: 140 пати

Re: ЗАБРЕМЕНУВАЊЕ во месец ЈУНИ

Post by koka » 30 Jun 2012, 15:40

sega za sega sum dobro seuste nemam dobieno odvreme nareme me zaboluva polovinata i jajnikot desen ke videme sto ke bide ovie dva dena

bubace
Домашен член
Домашен член
Мислења: 601
Придружен: 02 May 2012, 20:32
Му се допанале: 249 пати
Им се допаднал: 235 пати

Re: ЗАБРЕМЕНУВАЊЕ во месец ЈУНИ

Post by bubace » 30 Jun 2012, 17:00

koka wrote:sega za sega sum dobro seuste nemam dobieno odvreme nareme me zaboluva polovinata i jajnikot desen ke videme sto ke bide ovie dva dena
Кока,а ти касни ден-два,а? И ако те боли јајникот и половината,нема везе тоа, мене исто ме болеа, па...си знаеш... Абе ЌЕ БИДЕ,ЌЕ БИДЕ, СИГУРНА СУМ... Ај пишувај ни, само те мислам,да знаеш. Ајде па да славиме (joy) dance (joy) dance

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: ЗАБРЕМЕНУВАЊЕ во месец ЈУНИ

Post by Debora » 30 Jun 2012, 17:26

Кока навиваме душичке. (joy)
А знаете што ми е интересно? Бубаче ни е главната подржувачка на темава. (rolll) Мене мн често ми паѓа во очи дека членки што биле долго време активни во овие теми, откако ќе забременат исчезнуваат од форумов, ама Бубаче надокнадува за сите нив.. (thumbsup)
Бубаче заслужуваш еден почесен медал за навивачка http://freesmileyface.net/smiley/respect/medal-028.gif (joy) (joy) (joy)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4049
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1286 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: ЗАБРЕМЕНУВАЊЕ во месец ЈУНИ

Post by Lejla7 » 30 Jun 2012, 17:32

Да, навистина е така за Бубаче, (thumbsup) за медалот и од мене
Кока се молиме за тебе (bu)

bubace
Домашен член
Домашен член
Мислења: 601
Придружен: 02 May 2012, 20:32
Му се допанале: 249 пати
Им се допаднал: 235 пати

Re: ЗАБРЕМЕНУВАЊЕ во месец ЈУНИ

Post by bubace » 30 Jun 2012, 17:57

(l2) за Дебора,Лејла и сите други, и фала за медалот, ептен убавко ми дојде кога прочитав. Неможам никако да се откачам од темава пошто повеќе време потрошив по овие теми, отколку што ќе бидам бремена во животов (rolll) . А и многу сакам бре сите да сме бремени, колку само сите сакаме и сме оптеретении пишуваме, следиме, читаме,следиме и најмал симптом, па срциња сме, стварно господ малце треба да побрза, место по една да радува нека фаќа по пет-шест одеднаш, пошто бајаги не има... И навивам за сите вас, цел ден ми е отворен форумов и само гледам дали некој пишал. А кога некоја девојка ќе каже дека е бремена, мислам како мене да ми кажува дека јас сум бремена.Толку се радувам. Ајде што повеќе bfp bfp bfp и пишувајте исчекувалки,не не држете во неизвесност. (prayer) (l2)

bubuvce_84
Редовен член
Редовен член
Мислења: 251
Придружен: 30 Aug 2011, 18:47
Му се допанале: 13 пати
Им се допаднал: 28 пати

Re: ЗАБРЕМЕНУВАЊЕ во месец ЈУНИ

Post by bubuvce_84 » 01 Jul 2012, 01:20

bubace cestito medal zasluzeno go dobi, dobra zabeleska od Debora bravo (cl) (cl) i za nejze heheheh
kako sto pisav mene mi dojde na 30 tocno heheheh go zavrsiv mesecov e sega ke se vidime vo juli posle inseminacijata

konstantina 6
Редовен член
Редовен член
Мислења: 302
Придружен: 26 Mar 2012, 10:30
Му се допанале: 9 пати
Им се допаднал: 23 пати

Re: ЗАБРЕМЕНУВАЊЕ во месец ЈУНИ

Post by konstantina 6 » 01 Jul 2012, 09:53

Bubace cestito za medalot..dobrata misla..cuda pravi...ajde devojki ovoj mesec site na rabota i daj boze na Koka ic da ne i dojdi...stiskame palci... (kup) bfp (t3)

Заклучена

Return to “Архива”