Декември2013-месец на многу мешиња

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Декември2013-месец на многу мешиња

Post by Debora » 30 Dec 2013, 19:51

После овој претеризам од (rw1) заклучувам дека во 2014 се имаат собрано многу бебиња за сите што ги чекаат. (love5) (part)

maried
Домашен член
Домашен член
Мислења: 823
Придружен: 12 May 2012, 01:22
Му се допанале: 192 пати
Им се допаднал: 422 пати

Re: Декември2013-месец на многу мешиња

Post by maried » 31 Dec 2013, 13:27

Девојкииии, јас би сакала да ја отворам новата тема за нови мешиња ако немате ништо против затоа што лани за Новата година точно на 01.01.2013 останав бремена, и ми се роди мојата душа, мојот живот, мојата мала принцеза, се надевам дека сите во новата година ќе си добиете ваков подарок (smile) (smile)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Декември2013-месец на многу мешиња

Post by Debora » 31 Dec 2013, 13:38

Отвори ја Мерид и бацни ја принцезата. (kup) (smile)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Декември2013-месец на многу мешиња

Post by kit-kat » 31 Dec 2013, 22:08

Баш ми е жал што имавме само едно меше месецов.Но нека остане тоа во старава година.
Во новата 2014 само bfp да има и здраци живи бебуши.
Ако нема кој да чекаме да ја затвораме темава. (smile)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Декември2013-месец на многу мешиња

Post by kit-kat » 31 Dec 2013, 22:11

Гледам буци не ни кажала сеуште но тука е таа можеби има нешто (rad)
А и Весела Мими белла не ни јавија.Чекаме уште некој ден.
Буци -20.12
Мими Белла 26.12
Весела-31.12.
Мартинка-31.12

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Декември2013-месец на многу мешиња

Post by kit-kat » 02 Jan 2014, 10:51

Сеуште нема никој.
Само Мартинка се јави дека и доцни веќе 2 ден (rad)
Ја чекаме со bfp bfp bfp bfp

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Декември2013-месец на многу мешиња

Post by Happy^_^ » 02 Jan 2014, 13:09

Ќе ја заклучам оваа тема а Мартинка ќе ја чекаме во јануари :)

Заклучена

Return to “Архива”