Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

buci12345678
Редовен член
Редовен член
Мислења: 299
Придружен: 04 Nov 2013, 14:25
Му се допанале: 188 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Post by buci12345678 » 25 Jan 2014, 10:12

честитки до пеперутче да си имаш убава и лесна бременост (jmp) (jmp)
а јас се одпишувам повеќе среќа наредниот месец а за оваа (rw1) (fr) (fr) (fr) (stomp)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Post by sweety » 25 Jan 2014, 11:29

Мама2 јас мислам дека рано си го направила тестот не се разочарувај добро е што ти касне а и симтпомите се тие ајде чекаме еден bfp bfp ваков тест и на сите што се на списокот

Mimi Bella
Редовен член
Редовен член
Мислења: 258
Придружен: 04 Jul 2013, 11:06
Му се допанале: 100 пати
Им се допаднал: 68 пати

Re: Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Post by Mimi Bella » 25 Jan 2014, 22:28

Јас се запишува за недобивање а 26.01

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Post by Petra » 26 Jan 2014, 10:17

До крајот на месецот има време за уште многу многу убави изненадувања. (jmp) Нека биде исполнет со многу славење за многу нови мешиња. (t3) (t3) (t3) (t3) (t3) (t3) (part)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Post by kit-kat » 26 Jan 2014, 13:03

ери 4,01 ??? (Ери каде си??)
Lady Di 15.01 bfp
Цветина 19,01
Peperutka 21.11 bfp
мама2-24.01
Lena_nela 26.01
Мимибелла-26.01
Kalla 29.01
Стефанија 29.01
Мартинка 30.01
Maaja 30.01
belomoka 30.01
Happy 31.01

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Post by Bobe » 26 Jan 2014, 14:45

јас да честитам :ymblushing:
Лејди ди и Пеперутка (con) (con) (con) (jmp) (party) (party) најшколски,најлесни бремености да си имате,ке си ги чекаме и мекиците (drool) е многу се израдував,најискрено (rad) (rad) (rad) (part) (part) (part) (part) (part) (part) ајде па со лесно да ни тргне годинава,да повлечете добра нога што се вели (laugh1) (love5)

mama2
Член
Член
Мислења: 180
Придружен: 17 Dec 2013, 13:39
Location: Битола
Му се допанале: 163 пати
Им се допаднал: 92 пати

Re: Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Post by mama2 » 27 Jan 2014, 10:05

Јас да се отпишам од списочето (sad1) баш планирав денес да купам тест и кога сабајле дојде (rw1) (cry) (cry) (cry) (stomp) (stomp)
За џабе ми каснеше три дена.А толку бев сигурна дека има нешто (sad1) Градите уште ме болат (confus) .
Како и да е сега ќе чекаме другите да пријават bfp за овој месец (bu) .

Mimi Bella
Редовен член
Редовен член
Мислења: 258
Придружен: 04 Jul 2013, 11:06
Му се допанале: 100 пати
Им се допаднал: 68 пати

Re: Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Post by Mimi Bella » 27 Jan 2014, 12:30

Мама2 главата горе и без разочарување, следниот месец сигурно ке бидне (a2)
Јас се плашам немој да нема ништо само да ми доцни поради промена на клима (unsure)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Post by Vesela » 27 Jan 2014, 15:27

Јас малку со задоцнување на сите нови трудници им посакувам лесна бременост како по книга (rad) (rad) (rad) (part) (part) (part) (part) . ДАј Боже да имае повеќе трудници (part) (part) (part) (part)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Јануари 2014- Нова година, Нов почеток, Нови мешиња

Post by Lena_nela » 27 Jan 2014, 17:19

Здраво на сите!!!! Ме нема неколку денови,но работа имам до гуша,а згора на се и во петок ние слава,па спремам и за тоа. Еве само да ви пишам дека сеуште ми нема дојдено,денес ми е 28 ден,но ке причекам уште некој ден, но се мислам дека ке ми дојде,само ме буни тоа што после плодните денови имав розевкаст исцедок (confus) (confus) (confus) А да бидам искрена со мм си имавме добра акција (ttc) овој месец,само од прва да се фати не верувам (tongue) Позззз

Заклучена

Return to “Архива”