Магичниот Април - месец на многу чуда

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by Debora » 30 Apr 2014, 13:51

Извини МНООООГУ, радоста за бременоста и честитките ме заслепеле. Еве за мене (fr) и многу ми е мило што се нафати да ни ја отвориш темата. Одвај чекам. (l2) (kup)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by sweety » 30 Apr 2014, 13:52

Нема потреба од извини ок си е (thumbsup) , значи останува на тоа јас да ја отворам

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by Debora » 30 Apr 2014, 13:53

Останува, останува ... чекаме. (rad) (rad) (rad) Ред се реди за запишување во новата тема. (thumbsup)

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by SMESKO » 30 Apr 2014, 13:55

Ајде слатка да ни ја отвориш новата тема (rad) и дај Боже сите кои ќе се запишете да бидите (t3)

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by Happy^_^ » 30 Apr 2014, 13:56

Даааааааааааа Слаткаааааааааааа да донесеш среќа на сите па и за тебе (rad) (rad) (rad)
Лејла извини, јас мислев Радост за Јуни си ја пишала (smile) Нека ја отвора тогаш таа за Јули, еее лани колку бев пресреќна за тебе бидејќи јас отворав но тоа е тоа (smile) Радост да ти донесе вистинска Радост тебе (love5) (bu)

b bebe
Член
Член
Мислења: 179
Придружен: 11 Mar 2013, 18:45
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 68 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by b bebe » 30 Apr 2014, 14:01

eve i jas da se prijavam dokolku sakate da ja otvaram temava od pricina sto minatata godina na ovoj mesec go imav mojot zacetok vo moeto stomace, moeto bebe go vide patot na svetlinata tokmu vo ovoj mesec ,a blagodarenie na nea jas veke stanav mama

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by Debora » 30 Apr 2014, 14:10

Б Бебе овој месец веќе се договоривме Слатка да ја отвори новата тема. Некој нареден ти а? (kup)
Да ти е живо и здраво бебувчето, како сте вие? (love5)

mama2
Член
Член
Мислења: 180
Придружен: 17 Dec 2013, 13:39
Location: Битола
Му се допанале: 163 пати
Им се допаднал: 92 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by mama2 » 30 Apr 2014, 14:25

Пред да преминеме на наредниот месец само да ви кажам нешто
Направив тест денес(баш сега излегов од вецето на работа) оти нели требаше да се пишам за недобивање на 01,05,ама......
ДВЕ ЦРТКИ (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) -цела се тресам, не можам да се соземам,а не сум сама во канцеларијата.Никој не знае, вие сте први (joy) (joy) (joy) (joy)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by sweety » 30 Apr 2014, 14:38

мама 2 честитки леле не ме почека да се пријавиш во новата тема, (joy) (joy) ќе завлечеше нога за сите честики имај убава и лесна бременост (jmp) (jmp) (jmp) dance (part) (part) (jmp) (jmp)

mama2
Член
Член
Мислења: 180
Придружен: 17 Dec 2013, 13:39
Location: Битола
Му се допанале: 163 пати
Им се допаднал: 92 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by mama2 » 30 Apr 2014, 14:41

sweety* верувај цело време денес гледав дали си ја отворила новата тема за да се запишам (love5) (love5) (love5) ,ама срце не ме додржа за тестот.А кога веќе го направив морав да ви кажам вам, оти мажот ми не е до мене ќе го видам дури вечер (big-hug)

Заклучена

Return to “Архива”