Магичниот Април - месец на многу чуда

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by SMESKO » 01 May 2014, 21:33

Благодарам ери со (b4) (b4) да ти се враќа (bu)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Магичниот Април - месец на многу чуда

Post by kit-kat » 01 May 2014, 22:04

Сега се гледаме во месец Мај.
Убаво затворање на месецов со доста мешиња.
Нека се множат (bu) АМИН

Заклучена

Return to “Архива”