Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Post by SMESKO » 30 May 2014, 12:53

(rolll) (rolll) (rolll) ЈАС (rolll) (rolll) (rolll)
Ако не пројави некој желба,би ја отворила темата за јуни не е проблем што е до мене (pipi)
Хепи од кај ти текна на мене,срце си (love5)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Post by kit-kat » 30 May 2014, 17:07

Јас сум за Смешко.. (rad) (rad) (rad)
Те чекаме утре (kup)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Post by sweety » 30 May 2014, 19:23

*Смешко (brows)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Post by Debora » 30 May 2014, 19:36

Супер предлог и јас сум за Смешкото наш. (rad) (kup)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Post by Filigran » 30 May 2014, 19:41

Смешко , ќе биде весело со тебе во јуни. (rad) (rad) (rad)

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Post by SMESKO » 30 May 2014, 20:05

Ајде Господ напомош (joy) утре ќе ја отворам темата веќе е спремна и смислена (brows)

eri
Член
Член
Мислења: 212
Придружен: 04 Dec 2013, 11:11
Му се допанале: 49 пати
Им се допаднал: 60 пати

Re: Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Post by eri » 30 May 2014, 21:47

Свити мила фала што ме мислиш (pipi) (pipi) .
Е дечки јас уште не добив така сум,денеска ми е 40 од пм .Тест направив пред 5 дена и не знам дали ми се причини или стварно имаше бледа цртчка кој покасно стана бледа повеќе. (scratch) (scratch) .
А од симтомите понекогаш ми е мачно ми се повраќа но највише кога одам од миризбите изгледа,до денеска градите не ме болеле од вчера нешто ми стана тешки и и нешто ме чешат многу ко печење некое.Се надевам дека ке пријави некоја последна (t3) за месецов.Јас ке чекам уште некој ден па ке правам пак тест..
Ве (big-hug) (big-hug) (big-hug)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Post by sweety » 31 May 2014, 00:25

Eri ti si ni trudnicka mene taka mi izgleda napravi uste eden ke pokaze ubava crvena linija so sreka

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Post by Debora » 31 May 2014, 09:22

И мене така ми стои, дека Ери е (t3) Еден тест сигурно ќе ја реши дилемата. (joy)

sakambebe
Член
Член
Мислења: 122
Придружен: 09 Feb 2014, 22:37
Му се допанале: 57 пати
Им се допаднал: 26 пати

Re: Нови трудници во расцветаниот МАЈ*

Post by sakambebe » 31 May 2014, 22:53

maried душо еднав те чекам да ми пишеш за цимерката што ми мече дека ќе ја прашаш за капките ФЕМИСАН А како ги пиеле и колку време во комбинација со кломифен чекам мила да ми пишеш поззззз

Заклучена

Return to “Архива”