ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Post by SMESKO » 23 Jun 2014, 11:49

Кит Кат уште ти ни остана дај Боже барем ти да ни се израдуваш (rad) (rad) (rad)
Фини ја нема да кажи што направи дали ни е (t3)

sunrise
Нов член
Нов член
Мислења: 3
Придружен: 23 Jun 2014, 19:00
Им се допаднал: 1 time

Re: ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Post by sunrise » 23 Jun 2014, 20:55

Zdravo devojki (smile) Jas sum nov na forumov,no ve pratam i site ste mi srcki.Vi posakuvam na site da vi se ostvari sonot za bremenost najbrzo,a na trudnicite lesna bremenost (smile) Jas sakam da go spodelam so vas moeto iskustvo vo ovoj menstrualen ciklus.Denes mi e 35-ti den od ciklusot,mi docni 4 dena.Vcera imav edna tocka kafeav iscedok,znaci mnogu malku i toa e se.Inace pravev test pred 3 dena i negativen bese.Inace nemam nikakvi simptomi ni za dobivanje ni za bremenost,samo mala bolka vo dolniot del na stomakot,jajnici i kicma.I gradite malku.Dali nekoj imal vakvo iskustvo?

sunrise
Нов член
Нов член
Мислења: 3
Придружен: 23 Jun 2014, 19:00
Им се допаднал: 1 time

Re: ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Post by sunrise » 23 Jun 2014, 21:01

I da kako grebenje osekam nekogas vo matkata

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Post by SMESKO » 23 Jun 2014, 21:08

Sunrise (dobr) ,супер што се пријавуваш во мојата тема,јас да сум на твое место тестот би го повторила за 5 дена доколку дотогаш не дај Боже не ти дојди вештерот.Сега јас сум (t3) а бев зачната после цели 56 дена од мин циклус.И мене ме болеше десниот јајник и имав грчеви во матката,и во секој момент мислев дека ќе добијам,и секако мнооогу слаба болка на гради.
Па ти ја пуштам целата среќа на овој свет,и се надевам дека ќе не дружиш и во другите теми (l2)

sunrise
Нов член
Нов член
Мислења: 3
Придружен: 23 Jun 2014, 19:00
Им се допаднал: 1 time

Re: ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Post by sunrise » 23 Jun 2014, 21:24

Fala ti srcka se nadevam deka ke se izraduvam ovoj mesec,i jas i maz mi (smile)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Post by Bobe » 24 Jun 2014, 00:22

К-кетче поправи ме ако сум грешка,дај Боже да не сум.....тебе изгледа ти доцнни бајааги или се лажам????? (w1) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad)

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Post by SMESKO » 24 Jun 2014, 09:42

Кит Кет ја чекаме на 28.06 (brows)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Post by Bobe » 24 Jun 2014, 14:50

uf pa ja rekov deka na 05.6 zaboraviv deka ima pokratok ciklus.....kako se secnav vcera vo docni casovi,podripnav od stolicata od radost (laugh1) ....vikam cekaj da prasam......ama dobar znak e toa,barem sega za sledniot termin ke bidam pospremna (laugh1) (thumbsup) (rad)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Post by kit-kat » 26 Jun 2014, 21:55

Пак добив. (sad1)
Но што е тоа е.
Ве (kup) сите (kup)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: ЈУНИ-Месец на летно зачнати бебиња

Post by Filigran » 26 Jun 2014, 22:08

Киткет, има нареден пат. (kup) (kup) (kup)
Санрајз ја нема да пиши...........

Заклучена

Return to “Архива”