Благословениот Јули - Месец на херои

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

LILJANCETO
Нов член
Нов член
Мислења: 14
Придружен: 01 Jul 2014, 10:43
Location: Stip
Им се допаднал: 12 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by LILJANCETO » 08 Jul 2014, 09:33

dobro utro i od mene:)) sharanjeto e navistina dobar znak, bar za mene bese dobar znak :))
samo golema verba i relax na mislite nekoe vreme i ke bide:) (bu) (a2)

nie vcera bevme na prv pregled:) sedma nedela bebusot go zapoznavme :)) go slusnavme srcenceto..najubav moment sto se dozivuva i jas i soprugot se rasplakavme:))
ja imame negovata prva slika:)
(joy) (big-hug)
od VERBATA nema nisto posilno.
daj boze sekoj sto posakuva da go dozivee ova cuvstvo:)
samo hrabro!:)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by sweety » 08 Jul 2014, 09:51

Женски главите горе и одиме следен месец ако не биде и тој не се предаваме ние така лесно (thumbsup) мора да биде силум или милум (laugh1) (laugh1) ,велите шарањето е добар знак и мене последните месеци се ми касне а порано се на 30 дена добивав сигурно му треба време на организмот, почнаа бубалици да ми испаќаат по лицето тоа е знак дека че добијам болки во градите има а во стомакот немам, ама не и давам на вештерката да дојди (fr)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by Lena_nela » 08 Jul 2014, 22:13

ЕЕЕеее за муабетов Бобе частам пиво (beer) Знаете сега си го вратив филмот и ми текна дека пред 4 год. кога се обидувавме за првото бебе исто така почна да ми шара последните три месеци (w1) , можеби има во тоа нешто
Слатка чекаме bfp bfp bfp
Лилјанчето колку убаво чуство кога го слушаш малото срценце (lovet)

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by Happy^_^ » 10 Jul 2014, 14:24

Ајдеее женички чекаме да пријавитеее (t3)
И беломорче и Лејла и сите на списокот, јули мора да ви донесе среќа на сите! (love5)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by sweety » 11 Jul 2014, 12:35

Bobe - 10.07
*sweety* - 15.07
Значи уште јас и Бобе останавме на списокот, нешто слабо ни се полни ама кога че ни се заредат Лејла,Беломорка и Беба ќе имаме славење (joy) (joy) (joy) осеќам ќе биде весело до крајот на месецот (joy)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by Lejla7 » 11 Jul 2014, 18:23

Убаво што не мислите, ама ај да не се заречеме вака.....кога ќе има вести ќе пишеме, ОК? Во принцип мене списоците не ме сакаат (whistle)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by sweety » 13 Jul 2014, 12:27

Јас се бришам утрово добив ,Бобе кај си (bu)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by Lena_nela » 14 Jul 2014, 11:02

Слатка (love5) одиме во августискиот список !!!

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by aneance » 18 Jul 2014, 20:41

Dali vi se ima sluceno koga ste pravele test za bremenost da vi se pokaze crtata na sredina ne e ni kaj C ne e ni kaj T na moja koleska taka i ispadnalo znam jas koga sum pravela bilo tocno kaj bukvata C a na nea bas na sredina sto moze toa da znaci dali ne go napravila dobro testot ili e nesto drugo testot da ne ne bil ispraven ima li nekoj vakvo iskustvo

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by sweety » 18 Jul 2014, 21:01

Сигурно тестот е неисправен, на мене еднаш ниедна црта не ми се појави може до тестот да е

Заклучена

Return to “Архива”