Благословениот Јули - Месец на херои

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by Lejla7 » 30 Jul 2014, 12:26

Јас не сум кандидат - лани отварав за август и немаше ич трудници, малер сум изгледа, ајде нека е некој со полесна рака/нога од мене (smile)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by sweety » 30 Jul 2014, 12:28

Хахах лејла и јас кога ја отворив темата едвај една трудница имаше , ајде некој друг кандидат

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by Vesela » 30 Jul 2014, 12:33

Може јас да отворам тема за месец Август. Предчуствувам дека ќе има многу нови мами, после годишниве одмори? Може? Плиззззз (pipi) (pipi) (pipi) (pipi) (pipi) (pipi)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by sweety » 30 Jul 2014, 12:37

Може,може,може,може (joy) (joy) (joy)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Благословениот Јули - Месец на херои

Post by Vesela » 30 Jul 2014, 12:40

Фала (part) (part) (part) (part) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad)

Заклучена

Return to “Архива”