АВГУСТ месец на летноодморски млади мајки :)

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

maried
Домашен член
Домашен член
Мислења: 823
Придружен: 12 May 2012, 01:22
Му се допанале: 192 пати
Им се допаднал: 422 пати

Re: АВГУСТ месец на летноодморски млади мајки :)

Post by maried » 28 Aug 2014, 16:18

Па затоа ти викам дека ми мириса на убаво, иста бев и јас, ама не чекав да ми касни, оти обично ми иде на 26 дена. Кога дојде 30 ден направив тест :-)

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: АВГУСТ месец на летноодморски млади мајки :)

Post by aneance » 28 Aug 2014, 16:32

Da go napravam li utre testot mene na 27 den mi doaga veke okolu edna godina a utre mi e 26 den ili da cekam nez sto da pravam

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: АВГУСТ месец на летноодморски млади мајки :)

Post by Lena_nela » 28 Aug 2014, 17:13

Aneance ti drzam sreka milicke,da go zatvoris ovoj mesec so bfp bfp bfp bfp . Koga ke resis ti togas napravisi go testot a nie te cekame so ubavi vesti (lovet) (lovet) (lovet)

maried
Домашен член
Домашен член
Мислења: 823
Придружен: 12 May 2012, 01:22
Му се допанале: 192 пати
Им се допаднал: 422 пати

Re: АВГУСТ месец на летноодморски млади мајки :)

Post by maried » 29 Aug 2014, 00:12

Почекај уште два-три дена, оти може и да не ти покаже точно. Ајде нека се затвори месецов со убава вест :-)

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: АВГУСТ месец на летноодморски млади мајки :)

Post by aneance » 30 Aug 2014, 08:55

Devojki i jas dobiv denes za zal a mnogu se nadevav zdravje naredniot mesec

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: АВГУСТ месец на летноодморски млади мајки :)

Post by Lena_nela » 30 Aug 2014, 10:10

Анеанче баш се надевав и јас дека барем ти овој месец ке ги видиш двете цртички,но што е тука е ,одиме понатака храбро еве го септември (racinja)

Заклучена

Return to “Архива”