Септември, месец за успешни почетоци

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Заклучена
ripcence
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1127
Придружен: 03 Aug 2013, 02:50
Location: Скопје
Му се допанале: 1340 пати
Им се допаднал: 892 пати

Септември, месец за успешни почетоци

Post by ripcence » 01 Sep 2014, 00:55

Септември е месецот кој секогаш потсетува на успешен почеток, месец во кој сите посакуваат успешен почеток, месец во кој статистички се раѓаат највеќе бебиња...
Нека овој Септември во Твое бебе биде месецот кога ќе видиме највеќе bfp , месецот кога ќе се зачнат највеќе (b4) , месец со мноооогу мешиња

http://s15.postimg.org/mzr3d59xn/102944 ... 7864_n.jpg

Среќно на сите кој очекуваат, да славиме цел месец! (bu) (bu) (bu)

http://s30.postimg.org/w0l8ajvch/kako_s ... et_266.jpg
За девет месеци сите со барем по едно херојче во рацете dance
Ви ја пуштам сета среќа заедно со моите три сонца, нека ве фати мајата сите (prayer)

Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1927 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by Радост » 01 Sep 2014, 01:08

Амин!

Многу ја сакам сликава, еднаш ја имаше ставено во кафе муабет и се сеќавам дека Дебора си го одбра портокаловиот фустан. (pipi)

Нека биде плоден месец! (grupna-gushka)

Ninushka
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1095
Придружен: 17 Sep 2013, 17:00
Му се допанале: 988 пати
Им се допаднал: 697 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by Ninushka » 01 Sep 2014, 04:58

Прекрасно отварање на месецот Рипченце (rad)
Со среќа на сите што ќе се во исчекување на bfp овој месец (bu)

Neda_Jovan
Редовен член
Редовен член
Мислења: 384
Придружен: 18 Jun 2013, 14:40
Му се допанале: 362 пати
Им се допаднал: 155 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by Neda_Jovan » 01 Sep 2014, 09:04

Im posakuvam na site zenicki koi se vo iscekuvanje najgolema sreka....za 9 meseci da si imate bebushka vo racete.
Ripcence super otvaranje, neka e beriketen mesecot
Pozdravce (kup) (kup) (kup)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11047
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5840 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by Debora » 01 Sep 2014, 10:04

Леле што убаво дефиле (w1) (w1) (w1) , така да биде - да нема промашување. Што се запишало или сакало меше, трудно да остане... со лесно да ја износи бременоста и по 9 месеци на мекици да му идат. Ете така, се опфатив. (laugh1)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by Filigran » 01 Sep 2014, 10:26

Нека месец септември биде плоден со многу бебиња, барем колку да се потполни едно одделение, ова е минимум (rad)
Убаво отворање , убаво да ја затвориме темава (smile)
Среќнооооооооооо (joy) (joy) (joy)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by Vesela » 01 Sep 2014, 11:31

Рипче дај Боже со темава да повлечеш нога за многу бебиња. еве јас прва се запишувам.
12.09.- Веселко

angel4e2013
Нов член
Нов член
Мислења: 34
Придружен: 27 Aug 2014, 18:01
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 12 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by angel4e2013 » 01 Sep 2014, 12:04

site sto nemaat bebinja da zabremenat i site sto imaat uste po nekoe da si rodat. cestitki za site sto se trudnicki i stisnati palci za site sto cekaat dve linii

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by aneance » 01 Sep 2014, 15:32

Ripcence se nadevam ke ni doneses sreka na site sto ocekuvame bfp se zapisuvam i jas i im posakuvam sreka na site

Veselko 12.09
Aneance 26.09

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by Peperutka » 01 Sep 2014, 17:40

Многу убаво отворање на темава и навистина,прекрасно дефиле (bu)
Нека сите што се во исчекување на најубавата радост во животот а по 9 месеци,и на најубавата улога,тоа да им се оствари (grupna-gushka)
Ве гушкам сите и ви посакувам многу среќа и плоден месец (a2)

Заклучена

Return to “Архива”