Септември, месец за успешни почетоци

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by Lena_nela » 27 Sep 2014, 09:46

Purple Butterfly mnogu mi e zal, no odime ponataka (grupna-gushka) so noi sili i nadezi deka sledniot mesec ke bide mesec na mn bfp bfp bfp i (t3) (t3) (t3) tuka na forumov (love5) (love5) (love5)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by kit-kat » 29 Sep 2014, 21:52

Кој ќе отвара тема за месец Октомври?
Знам дека е многу плоден месец, и од искуство на форумов најмногу трудници имало тогаш посебно ако е отворена темата од Беломорка (kup)
Ајде има кандидат?

RedRose30
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1060
Придружен: 26 Oct 2013, 11:05
Му се допанале: 1303 пати
Им се допаднал: 446 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by RedRose30 » 29 Sep 2014, 22:00

Се пријавувам (smile)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by kit-kat » 30 Sep 2014, 06:51

Јас сум за Редроуз. (smile)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by sweety » 30 Sep 2014, 09:00

I jas sum za Redrouz ajde edvaj cekam da se pisam a uste koj nibostana od spisokot nekade procitav deka na Mili I kasni cekam ubav zavrsetok na mesecot (t3)

RedRose30
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1060
Придружен: 26 Oct 2013, 11:05
Му се допанале: 1303 пати
Им се допаднал: 446 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by RedRose30 » 30 Sep 2014, 20:56

Дечки значи да ја отворам октомвриската тема? (laugh1)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11047
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5840 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by Debora » 30 Sep 2014, 22:40

Ајде, брзо отворај. (rad) (kup)

RedRose30
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1060
Придружен: 26 Oct 2013, 11:05
Му се допанале: 1303 пати
Им се допаднал: 446 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by RedRose30 » 30 Sep 2014, 23:16

Ја отворив, мислев покасно, ама страв ми беше да не заспијам (rolll) (rad)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by Lejla7 » 01 Oct 2014, 10:12

Да не заврши септември со една трудница, имаме и друга - Снегулка вчера пријави позитивен тест

Што убав завршеток на септемвриската тема
Снегулка 30.09. bfp (t3)

Честитки и овде Снегулче (con) (jmp)

ripcence
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1127
Придружен: 03 Aug 2013, 02:50
Location: Скопје
Му се допанале: 1340 пати
Им се допаднал: 892 пати

Re: Септември, месец за успешни почетоци

Post by ripcence » 02 Oct 2014, 00:32

Криво ми е што Септември немаше многу трудници, ама затоа Октомври е тука (prayer)
Честитки за двете септемвриски мешиња (part) (rad) лесна бременост (bu)

Заклучена

Return to “Архива”