Октомври со благослов за многу нови бремености

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

RedRose30
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1060
Придружен: 26 Oct 2013, 11:05
Му се допанале: 1303 пати
Им се допаднал: 446 пати

Re: Октомври со благослов за многу нови бремености

Post by RedRose30 » 31 Oct 2014, 17:49

Денеска ја затвораме октомвриската страница, честитки на двете пријавени трудници и многу среќа на сите што очекуваме, што поскоро и ние благослов да си дочекаме. (prayer) (s)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Октомври со благослов за многу нови бремености

Post by kit-kat » 31 Oct 2014, 20:23

Уште еднаш (con) на трудниците нови, а останатите се чекаме кај Анабејби темата за ноември и тоа со bfp
Цветина ја чекаме таму бидејки оваа тема ја затварам со две нови мешиња (love5)

Заклучена

Return to “Архива”