Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Заклучена
anabejbi
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1522
Придружен: 21 Nov 2012, 17:19
Му се допанале: 462 пати
Им се допаднал: 850 пати

Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by anabejbi » 31 Oct 2014, 20:16

Пресреќна сум што ја отварам темата за месец ноември. (joy) (rad)
Месец во кој пред 2 години се зачленив на овој форум, месец во кој пред една година го добив моето сонценце (lovet) за кое мечтаев и се молев долги години. Неговото доаѓање на овој свет ми ги промени приоритетите и погледите на животот. Посакувам секој да ја доживее таа радост, секој заслужува да биде мајка најмалку на едно дететце. Од се срце ви посакувам во овој месец сите до една да си ги видите bfp .
Нека има многу позитивни тестови bfp bfp bfp bfp bfp bfp bfp и многу успешни бремености. Форумот нека ни биде преплавен со многу нови (t3) (t3) (t3) (t3) (t3) (t3) (t3) (t3)
Може да почне запишувањето на списокот за НЕ добивање во ноември.

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by kit-kat » 31 Oct 2014, 20:27

АМИН Анабејби на твоите зборови (bu)
Сите нека осетат како е да се биде мама.
Нека се видат bfp bfp bfp и тоа овој месец.
(part) (part) (part) (part) (jmp) (jmp) (jmp)
Јас не се пишувам мм овој месец оди на пат, но ако подранат плодните денови ќе ме има отпосле (smile)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by Bobe » 31 Oct 2014, 20:31

Многу Срека на сите (rad) (rad) (rad)
Анебејби фала (thumbsup) (big-hug) се надевам дека списочето ке биде полно со позитивни тестчиња дај Боже (bu),нека месец Ноември биде срекен за многумина што очекуваат
еве јас ке направам сефте,чекам да се дополни да биде големо и весело (rad)
-Бобе 01.11

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by Vesela » 31 Oct 2014, 21:00

Devojki so sreka :)

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by Maceto » 31 Oct 2014, 21:04

Здраво позитивни девојки....Јас сум нова на форумот, но често ве читам и сега малку да се влкучам (thumbup) Еве и од мене еден голем поздрав (joy) (joy) (joy) и сите што чекаат да си ги видат своите bfp ....Подршката ја имате сите од мене еве и јас ќе чекам уште некој ден да ми задоцни па ќе направам едно тестче (rolll) (rolll)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by Filigran » 31 Oct 2014, 22:38

Anabejbi, колку убаво си ја отворила темава. (thumbup) Нека се прават бебиња, да се радуваат сите жени на bfp Секоја да осети како е да се стане мама (joy)
Списокот нека биде долг (big-hug)

ripcence
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1127
Придружен: 03 Aug 2013, 02:50
Location: Скопје
Му се допанале: 1340 пати
Им се допаднал: 892 пати

Re: Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by ripcence » 01 Nov 2014, 01:04

Нека се множат мешињата, сите со bfp , Ноември месец кога на свет ја донесов мојата ќерка, мојата втора радост (rad), на сите среќа овој месец. (bu)

http://s17.postimg.org/oxhmzuy4v/404562 ... 0623_n.jpg

cvetina
Нов член
Нов член
Мислења: 43
Придружен: 01 Jan 2014, 21:58
Му се допанале: 12 пати
Им се допаднал: 44 пати

Re: Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by cvetina » 01 Nov 2014, 08:46

Dobro utro, ajde prvo edno (coffee) pa da pocneme da go polnime spisoceto :) jas se pisuvam za 2.11. Se nadevam ovoj mesec ke imame mnogi (t3) vi pustam sreka na site (big-hug)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by sweety » 01 Nov 2014, 09:35

Бобе - 01.11

Цветина - 02.11

Слатка - 22.11

Ајде женски запишувајте се во ноемврискиот список (bu)

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by Maceto » 01 Nov 2014, 10:17

[quote="*sweety*"]Бобе - 01.11

Цветина - 02.11

Слатка - 22.11

Ајде женски запишувајте се во ноемврискиот список (bu)[/qu

Дај боже да биде многу успешен мецес (joy) (joy) (joy) Еве и јас се запишувам на списокот (rolll) (rolll) (rolll)

Мацето - 02.11

Заклучена

Return to “Архива”