Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11047
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5840 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Нови трудници во месец НОЕМВРИ

Post by Debora » 01 Dec 2014, 23:39

Не се јавија, ги чекаме во Декември. Ја заклучуваме темава, ептен беше убава и плодна. (love5) (bu)
Останува понатаму и другите да се такви. (kup)

Заклучена

Return to “Архива”