Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by Fiona » 26 Feb 2015, 09:15

Добив и јас (rp)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by kit-kat » 26 Feb 2015, 09:45

Ајде нема откажување.
еве го нареден месец.
кој отвара тема за март?

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by sweety » 26 Feb 2015, 10:17

Женски стварно ми е жал еве за (fr) (fr) (fr). Уште јас останав на списокот, но осеќам дека ќе добијам само дали денес утре ,морам денес да си купам еден тест да го направам така ми рекоа пред да почнам со стимулациите знам дека ќе е негативена ама ајде штом така морам,бараме кандидати за месец март, кит кат ти да не имаш желба да го отвориш

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by Fiona » 26 Feb 2015, 10:45

Јас ќе ја отворам за Март. Мој месец , роденден ми е (tongue)
Сакам слатка да ми каже bfp и правам нова тема. (part)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by sweety » 26 Feb 2015, 11:25

Може, може Фиона леле срцка ако пријавам две црти па ќе има да падне дебело частење (rolll) (rolll) (rolll) (joy) (joy) (joy)

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by Fiona » 26 Feb 2015, 11:39

Ајде сакам частење (tongue)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by Lena_nela » 27 Feb 2015, 15:04

Па Слатка може да повлече нога во новата тема,во списокот за Март, слободном може да се отвори новата тема, со душа чекам да видам еден куп bfp bfp bfp

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by sweety » 28 Feb 2015, 05:09

Tuku sto go napraviv testot radi reda mislev deka ke e negativen op gledam vtora crta mm ne mu e verno a ne mi ni kasnI denes treba da ne dobijam denes kupuvam nov I go pravam utre pak neznam ni jas sto da veruvam zbuneta sum
http://s1.postimg.org/rc0t6achr/20150228_050342.jpg

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by Fiona » 28 Feb 2015, 07:40

SWEETYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY AAAAAAAAAAAAAAAA (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part) (part)
Lele kolku me izraduvaaaa ejjjjjj (kup) (kup) (kup)
Otvaram tema za Mart i da znaes tamu te cekam da ja pocneme so slavenje i da trgne Mart (big-hug)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by Lejla7 » 28 Feb 2015, 08:26

Kakov pocetok na denot (rad) (rad) (rad)
Sweety, prekrasna crtka, neka ti e so sreka bremenosta (con) (bu) (jmp) (jmp) (jmp)

Moj sovet - mesto da kupuvas nov test i da se zamaras so bojata na crtkata, napravi si test preku krv, taka najsigurna ke bides.

Заклучена

Return to “Архива”