Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by sweety » 28 Feb 2015, 08:29

Леле почнале честитки а јас не се радувам оти мислам дека е негативен ниту пак мм, утрово кога му го покажав ми вели треба да биде црвена а не бледа и сум во двоумица,денес ќе купам нов и утре че го повторам, а заборавив да пишам дека имам и менструални болки (sad1)
Lejla за викенд не работат лабораториите,едино да се јавам во клиниката кај што мислев да го правам ин витрото ,незнам што да направам целата сум побркана

snegulka83
Редовен член
Редовен член
Мислења: 446
Придружен: 14 Nov 2013, 12:15
Му се допанале: 87 пати
Им се допаднал: 102 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by snegulka83 » 28 Feb 2015, 08:57

Cestitki Sweety (part) (part) (part) . Jas mislam deka sepak ima bremenost, i isto ko Lejla mislam da si proveris preku krv. A za bolkite taka bese i kaj mene, ne gi razlikuvav od menstrualnite. Da si imas lesna i skolska bremenost. Te cekame so siguren rezultat, a vo meguvreme tuka ke slavime. (jmp) (jmp) (jmp) (jmp) (joy) (joy) (joy) dance dance dance

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by aneance » 28 Feb 2015, 10:39

SWEETYYYY (rad) (rad) (rad) (part) (part) (part)
Lele kolku se izraduvav
Mnogu mi e milo za tebe
Cestitki i so lesno da si ja iznosis bremenos
Golem e Gospod i vas ve izraduva
Nema potreba od vtor test tuka se gleda vtora crta znaci bremena si nema potreba on invitro
(big-hug)

WhiteRose
Член
Член
Мислења: 102
Придружен: 25 Nov 2014, 15:27
Му се допанале: 47 пати
Им се допаднал: 31 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by WhiteRose » 28 Feb 2015, 16:35

Cestitki Sweety, i mojata vtora linija bese bleda. Odi duso na lekar i resija dilemata, so cel da se opustis i da si zemis vitamini koi se potrebni. Jas imav takvi bolki kako menstrualni do 8 nedela kolku sto se sekavam. Samo panicev od sto bea jaki. :D (cl) (con)

dream4baby
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 21 Jan 2015, 00:59
Му се допанале: 24 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by dream4baby » 28 Feb 2015, 17:54

(part) (part) (part) (con) Sweety со лесно и добредојде во светот на (t3) . И јас имав тра бледа и не верував кога ми честитаа па сега уште малки сум на првиот скрининг (b4) .Почекај 2 3 дена а да го повториш тестот ќе видиш колку ќе биди јасна (brows) .На обично ехо нема да се види ништо уште 1на недела на 4д не знам ти кажвам од мое искуство. (jmp)

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by Branka » 28 Feb 2015, 18:12

Cestitkiiii sweetyyyy me izraduva naaajmnogu na svet :-* Raduvajse i ti milicka ne mu ja misli bledata crta si e CRTA i toa znaci deka treba da castis :) Imaj ubava i lesna bremenost ti posakuvam od se srce :-*

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by Lena_nela » 28 Feb 2015, 18:50

Sweetyyyy мила колку се израдував кога видов и прочитав (jmp) имај си лесна бременост јухууухххуууууууу (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) (rad) многу се радувам,ти испраќам еден куп (big-hug) (big-hug) (big-hug)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by sweety » 28 Feb 2015, 18:51

Фала ви мили мои на убавите зборови ,на сите да ви се врати кои сте во очекување, јас сеуште во неверување како збунети сме со мм чекаме да помине некој ден за да се осигураме :YMPRAY: (l2) (l2) (l2) (l2)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by Lena_nela » 28 Feb 2015, 19:02

(l2) (l2) (l2) (l2) (l2) (l2) (l2)

happiness
Домашен член
Домашен член
Мислења: 746
Придружен: 02 May 2014, 21:37
Му се допанале: 221 пати
Им се допаднал: 269 пати

Re: Фебруари љубовен месец со мнооогу мешиња

Post by happiness » 28 Feb 2015, 20:42

Sweety (part) (part) (part) (part) (part)
neka e lesna i skolska bremenosta dance dance dance
lelelel kolku li samo ti se raduvam (rad) (rad) (rad)

Заклучена

Return to “Архива”