МАРТ - месец на многу нови мешиња

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by aneance » 31 Mar 2015, 16:28

И јас сум за sweety да ја отвои темата за април со услов да не се запише, туку да се префрли во темата трудници во првото тромесечие (smile)

Strelce
Член
Член
Мислења: 169
Придружен: 18 Mar 2014, 00:20
Му се допанале: 19 пати
Им се допаднал: 39 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by Strelce » 31 Mar 2015, 16:51

Sweety и јас сум за да ја отвориш темата за Април и тоа со bfp,да тргне месецов (joy) (grupna-gushka)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by sweety » 31 Mar 2015, 17:12

Ајде ќе отворам нова тема ама под услов сите да се отпишете со позитивни тестови bfp bfp bfp

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by Branka » 31 Mar 2015, 23:19

:-* do sitee

Заклучена

Return to “Архива”