МАРТ - месец на многу нови мешиња

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Заклучена
sakambebe
Член
Член
Мислења: 122
Придружен: 09 Feb 2014, 22:37
Му се допанале: 57 пати
Им се допаднал: 26 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by sakambebe » 20 Mar 2015, 16:35

zdravo na site piseteme mene za 22 mart i so sreka na site.......i kazete mi koja znae kako da go pijam cajot od zalfija imase nekoja od vas pishano deka go regulira ciklusot pozz cekam odgovor

Strelce
Член
Член
Мислења: 169
Придружен: 18 Mar 2014, 00:20
Му се допанале: 19 пати
Им се допаднал: 39 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by Strelce » 20 Mar 2015, 17:28

Ајде да го обновиме списочето за bfp

Весничка 15.03
Sakambebe 22.03
Branka 25.03
Fiona 26.03
Strelce 28.03
Милена 31.03

Весничка кај си?Ајде пријавувај bfp

WhiteRose
Член
Член
Мислења: 102
Придружен: 25 Nov 2014, 15:27
Му се допанале: 47 пати
Им се допаднал: 31 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by WhiteRose » 20 Mar 2015, 17:58

sakambebe wrote:zdravo na site piseteme mene za 22 mart i so sreka na site.......i kazete mi koja znae kako da go pijam cajot od zalfija imase nekoja od vas pishano deka go regulira ciklusot pozz cekam odgovor
Sakambebe jas kolku sto znam zalfijata e zabraneta vo bremenost, mene taka mi rekoa pa zatoa ako se obiduvas za bebe moze podobro da ne go pies ili prasaj strucno lice...pozdrav i sekoe dobro (smile)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by sweety » 23 Mar 2015, 10:48

Nesto zabusavame na ovaa tema ajde idni (t3) prijavuvajte ni bfp bfp bfp

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by Fiona » 23 Mar 2015, 14:29

Ajde sweety i jas gi cekam. (ner) (laugh1)
Jas sum za 26ti, ete go se blizi brrr
No, mislam deka kje dobijam (sad1)

eri
Член
Член
Мислења: 212
Придружен: 04 Dec 2013, 11:11
Му се допанале: 49 пати
Им се допаднал: 60 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by eri » 23 Mar 2015, 16:38

Site koj ste zapisanii tuka so (t3) (t3) (t3) da izlezete od temava....
sweety mila se nadevam kaj tebe po skooro ke se izraduvame.. (joy) (joy) (joy)

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by Fiona » 24 Mar 2015, 13:14

Branka sto te nema?

milena15
Член
Член
Мислења: 240
Придружен: 29 Jul 2014, 17:09
Му се допанале: 72 пати
Им се допаднал: 37 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by milena15 » 24 Mar 2015, 15:20

Јас пишав уште прошла недела дека добив многу рано циклус и ми заврши веќе . Среда сум кај докторот за припремање за инсеминација, доста чекав на чудо, време е да ги превземам работите во свои раце.
На сите останати ви посакувам bfp месецов dance

Strelce
Член
Член
Мислења: 169
Придружен: 18 Mar 2014, 00:20
Му се допанале: 19 пати
Им се допаднал: 39 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by Strelce » 24 Mar 2015, 16:34

Женички кај сте?Некако ни замре темава,ајде пријавувајте bfp
Весничка?Сакамбебе?
Мене ме боли стомакот,изгледа кај и да е ке добијам :(
(grupna-gushka)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: МАРТ - месец на многу нови мешиња

Post by sweety » 24 Mar 2015, 16:42

Да, да нешто слабо овој месец паметам ланскиот март имавме многу мешиња, има време може сега на крајот ќе се заредат bfp bfp bfp bfp bfp ,Стрелче слични се симптомите за бременост и менструација (brows)

Заклучена

Return to “Архива”