Априлски трудници

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Априлски трудници

Post by Peperutka » 27 Apr 2015, 15:15

Лена-Нела Бравоооооооооооооооооооо (part) (rad) dance (joy)
Искрени честитки,сега опушти се наредниве 9 месеци и уживај во бременоста (big-hug)
(jmp) (con) (jmp)

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: Априлски трудници

Post by aneance » 27 Apr 2015, 15:29

Лена нела и сега официјално ти честитам од се срце, со лесно да си ја износиш бременоста
А воедно и среќен роденден и поубав подарок не можеше да добиеш
(big-hug)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Априлски трудници

Post by Lena_nela » 27 Apr 2015, 15:37

Пријателки мои мили од срце ви благодарам за честитките и ви посакувам бог да ви враќа со олкава радост кај сите (a2)
Слатка убава нога имаш,види колку (t3) (t3) (t3) (t3) повлече по тебе и уште да се редат (love5) (love5) (love5)
Мартинка (con) (con) (con) (con) и на тебе со лесно да си ја износиш (t3)

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: Априлски трудници

Post by Branka » 27 Apr 2015, 16:37

Cestitkiiii Lena nela (part) Imaj si lesna i ubava bremenost. Uzivaj vo nea (joy)

RedRose30
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1060
Придружен: 26 Oct 2013, 11:05
Му се допанале: 1303 пати
Им се допаднал: 446 пати

Re: Априлски трудници

Post by RedRose30 » 27 Apr 2015, 17:32

ЛенаНела значи ја виде точкатаааа (rad) , честитки, големи да растете (part) (t3)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Априлски трудници

Post by Debora » 27 Apr 2015, 19:12

Лена Нела честитки за точкичката - за животот во тебе. (con) (rad) (rad) (rad) Со лесно да си ја износиш цела бременост. (a2) (jmp) (bu)

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: Априлски трудници

Post by Branka » 27 Apr 2015, 20:03

Denes mi e 31-vi den uste nemam dobieno a obicno dobivam na 30-31 den. Plus BT sabajle mi bese 36'9 :) Imam li sansi ovoj mesec? (rad)

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Априлски трудници

Post by Happy^_^ » 27 Apr 2015, 21:08

Ленa Ненa сo леснooo бaш се изрaдувaв зa тебе a и зa Мaртинкa. Сo леснo некa ви е.

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Априлски трудници

Post by kit-kat » 28 Apr 2015, 08:33

ЛенаНела (part) (part) (part) честитки (con) со лесно да ја износиш бременоста.
Бранка има шанси bfp ајде чекаме.
Хепи (big-hug) мило ми е што те читам.
Поздрав и кој отвара тема за мај?

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: Априлски трудници

Post by Branka » 28 Apr 2015, 09:33

Milickii mene mi e 32 den sto znaci deka den-dva mi kasni. I denes nema sansi da dobijam posto sabajlevo pak BT mi bese 36'8 :) Vozbudena sum nekako :) (rad)

Заклучена

Return to “Архива”