Априлски трудници

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Априлски трудници

Post by Lena_nela » 29 Apr 2015, 16:19

Женски фала ви многу на честитките (grupna-gushka) (love5) (love5) (love5)

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: Априлски трудници

Post by Branka » 29 Apr 2015, 18:40

Jas dobiv sabajlevo (ner) Ke ja otvoram majskata tema i se nadevam ke imam lesna noga za site docekuvalki (kup)

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: Априлски трудници

Post by borjana » 29 Apr 2015, 20:57

Branka i jas isto bas sabajlevo :) ajde za maj da si bideme site sto dobivme ovoj mesec:) ve guskam site zenicki mili:)

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Априлски трудници

Post by Maceto » 30 Apr 2015, 10:36

Ајде наредниот месец да биде исполнет со многу нови (t3) (t3) (t3) и со многу bfp bfp bfp Со лесно и со среќа на сите нови априлски трудници dance (bu) и многу среќа да си имаат и сите кои очекуваат во Мај да не добијат (joy) Ви ја пуштам целата среќа на свет dance Имајте убав ден и убав викенд (beer) (grupna-gushka)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Априлски трудници

Post by sweety » 30 Apr 2015, 11:47

Бранка мислам денес треба да ја отвориш мајската тема, и да имаме голем број на нови (t3) (t3) (t3) (t3) сите што се разочараа овој месец другиот да се радуваат (jmp) (jmp) (jmp) (jmp)

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: Априлски трудници

Post by Fiona » 30 Apr 2015, 14:30

Ајдеее мајскааа тема Бранкаааа отварај (kup)
Чуствувам плоден мај dance

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: Априлски трудници

Post by Branka » 30 Apr 2015, 16:57

Темата е отворена се гледаме таму bfp (joy) (part)

Заклучена

Return to “Архива”