* ЈУЛСКИ ЛЕТНИ ТРУДНИЦИ *

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Заклучена
Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

* ЈУЛСКИ ЛЕТНИ ТРУДНИЦИ *

Post by Branka » 30 Jun 2015, 20:19

28 -ми за недобивање (bu)

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: * ЈУЛСКИ ЛЕТНИ ТРУДНИЦИ *

Post by borjana » 30 Jun 2015, 21:38

23- за недобивање ама не многу надежно (bu)

sakambebe
Член
Член
Мислења: 122
Придружен: 09 Feb 2014, 22:37
Му се допанале: 57 пати
Им се допаднал: 26 пати

Re: * ЈУЛСКИ ЛЕТНИ ТРУДНИЦИ *

Post by sakambebe » 01 Jul 2015, 00:01

22Juli piseteme ako se sluci cuddo od gospoda posto jas i taka si imam neredovna pa mozno e da ne dobijam a da nema nisto :-(

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: * ЈУЛСКИ ЛЕТНИ ТРУДНИЦИ *

Post by aneance » 01 Jul 2015, 00:51

Еве го списочето

Сакамбебе 22.07 (bu)
Борјана 23.07 (bu)
Анеанче 25.07 (bu)
Бранка 28.07 (bu)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: * ЈУЛСКИ ЛЕТНИ ТРУДНИЦИ *

Post by Debora » 01 Jul 2015, 09:21

Со среќа на сите дочекувалки. Нека има месецов доооолг список со трудници и по 9 месеци мнооооогу теми со честитки. (bu)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: * ЈУЛСКИ ЛЕТНИ ТРУДНИЦИ *

Post by sweety » 01 Jul 2015, 15:40

Со среќа на сите дочекувалки ајде запишувајте и да имаме овој месец најголем број нови трудници (joy) (joy) (joy) (joy) dance dance dance
http://s2.postimg.org/ch78npdkp/test.jpg

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: * ЈУЛСКИ ЛЕТНИ ТРУДНИЦИ *

Post by Lena_nela » 01 Jul 2015, 16:43

Девојки ви посакувам овој месец да ви биде еден од најсреќниот и најрадосен (rad) (rad) (rad) сите што сте на список , а и оние што немат да се пишат на список да си ги дочекаат bfp bfp bfp bfp bfp
Сега активирајте се и трета смена нека работи со полна пареа (thumbsup) (ttc) (edn) (edn) (edn)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: * ЈУЛСКИ ЛЕТНИ ТРУДНИЦИ *

Post by Vesela » 01 Jul 2015, 16:48

Ajde airlija so sreka n'a site :)

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: * ЈУЛСКИ ЛЕТНИ ТРУДНИЦИ *

Post by Maceto » 01 Jul 2015, 16:58

Со среќа на сите идни трудници, сите овој месец да си ги видат своите две цртки bfp bfp bfp и да си бидат најсреќните трудници (t3) (t3) Девојки ве чекаме со убави вести и стискаме палци за вас побрзо да си се префрлите во темата за трудници (jmp) (jmp) (joy) Убав и среќен месец на сите (part) (grupna-gushka)

Заклучена

Return to “Архива”