СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by aneance » 24 Sep 2015, 13:49

Да добив во вторникот еден ден порано
Стрелче а и останатите чекаме bfp

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by Maceto » 24 Sep 2015, 14:25

Со среќа на сите идни мамички , нека има многу bfp bfp bfp стискаме палци за вас , а Стрелче чекаме од тебе да частиш (grupna-gushka)

Strelce
Член
Член
Мислења: 169
Придружен: 18 Mar 2014, 00:20
Му се допанале: 19 пати
Им се допаднал: 39 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by Strelce » 25 Sep 2015, 20:02

Sabajle pravev test i izleze bfm ,sega kaj i da e ja cekam i vesterkata da dojde.Poveke sreka za site nas nareden mesec (grupna-gushka)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11052
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5848 пати
Им се допаднал: 3574 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by Debora » 25 Sep 2015, 20:07

Стрелче додека не добиеш ништо не се знае. Има уште време за позитивен тест. (bu)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by Lena_nela » 26 Sep 2015, 10:24

Стрелче чекаме сеуште,додека не дојде нема одкажување(grupna-gushka)Можеби е рано за тест,можеби покасно се зафатило (thumbup)

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by aneance » 26 Sep 2015, 18:20

И јас се сложувам со останатите
Додека не добиеш има надеж
(big-hug)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by Peperutka » 27 Sep 2015, 11:26

Честит празник Крстовден,нека ви го донесе тоа што го посакувате bfp bfp bfp
Да денешниов празник,пред три години ги видов bfp кои означуваа дека во мене се зачнал Кирил,моето сонце (smile)
На сите ви посакувам иста таква возбуда и среќа (a2) (a2)

Strelce
Член
Член
Мислења: 169
Придружен: 18 Mar 2014, 00:20
Му се допанале: 19 пати
Им се допаднал: 39 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by Strelce » 27 Sep 2015, 21:48

Zenicki moze li da mi kasni od dabrostonot? (grupna-gushka) (big-hug)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11052
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5848 пати
Им се допаднал: 3574 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by Debora » 27 Sep 2015, 21:54

Стрелче префрли на кирилица.
Инаку, да, може да ти касни од дабростонот.

Strelce
Член
Член
Мислења: 169
Придружен: 18 Mar 2014, 00:20
Му се допанале: 19 пати
Им се допаднал: 39 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by Strelce » 28 Sep 2015, 16:05

Добив (cry1) (cry1) (cry1) (cry1) (cry1) (cry1)

Заклучена

Return to “Архива”