СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by Debora » 28 Sep 2015, 16:24

Стрелче стварно ми е жал, пишав дека може да ти доцни од дабростонот, ама се надевав дека не е од него. Еден ден плачеме, утре пак сме силни. (a2) Следниот месец има повторно шанса и ќе навиваме да биде твојот месец. (kup)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: СЕПТЕМВРИСКИ ТРУДНИЦИ

Post by Lena_nela » 28 Sep 2015, 17:37

Стрелче (big-hug) ајде само главата горе и октомври ке славиме (love5)

Заклучена

Return to “Архива”