ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by Lena_nela » 19 Oct 2015, 10:58

Список со bfp bfp bfp
Анеанче 19.10 чекаме,ајде да славиме!!!
Борјана. 28.10
Only44you 28.10
Б.Бебе на крај на месец (од прилика да ни кажеш датум)

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by aneance » 19 Oct 2015, 20:11

Уште не сум добила а денес цел ден де ме боли како за добивање едно 5мин, па после 2 3 саати не ме боли ништо
Уште ништо не се знае
Ќе ве известувам

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by borjana » 19 Oct 2015, 20:48

Анеанче бито е да не добиеш се молам за тебе мн

only44you
Редовен член
Редовен член
Мислења: 305
Придружен: 21 Sep 2014, 00:49
Му се допанале: 278 пати
Им се допаднал: 95 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by only44you » 19 Oct 2015, 20:52

Анеанче дај боже мила да не добиеш (prayer)

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by aneance » 19 Oct 2015, 21:29

Фала ви девојки
И јас се молам да не добијам , редно е веќе да ни завршат маките
(big-hug) до сите

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by Lena_nela » 19 Oct 2015, 23:13

Ајде Анеанче започни ја темава со bfp
Дај боже да ја снема (rw2) наредниве девет месеци (racinja) (love5) (a2)

b bebe
Член
Член
Мислења: 179
Придружен: 11 Mar 2013, 18:45
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 68 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by b bebe » 20 Oct 2015, 03:25

Aha, na 30.10 , inaku ova mi e tret obid za vtora bremenost, haha se smeam ke se zaboravam bidejki izgleda malku ke mi treba vreme no zatoa so vas ke si ostanam pobrzo da ja izraduvam Iva

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by kit-kat » 20 Oct 2015, 07:06

 ! Message from: кит-кет
пишуваме кирилица

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by kit-kat » 20 Oct 2015, 07:08

На сит еви посакувам bfp bfp и гооолем и мешиња (t3)
Анеанче се молам за тебе. (racinja)

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by aneance » 20 Oct 2015, 16:37

Девојки јас се брушам од списокот , добив сабајле
На останатите ви посакувам bfp

Заклучена

Return to “Архива”