ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by borjana » 26 Oct 2015, 22:58

(big-hug) утре празник да ни помогни нс сите

only44you
Редовен член
Редовен член
Мислења: 305
Придружен: 21 Sep 2014, 00:49
Му се допанале: 278 пати
Им се допаднал: 95 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by only44you » 26 Oct 2015, 22:59

borjana wrote:(big-hug) утре празник да ни помогни нс сите
Амин господе, на сите да ни помогне златна св.Петка (smile)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by Debora » 28 Oct 2015, 11:22

Честитки и тука за Онли. (jmp) (con) (con) (con)
Мислам дека е прва трудница откако се обнови форумов. (jmp) Со лесно да си ја износиш цела бременост. (a2)

Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1927 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by Радост » 28 Oct 2015, 12:28

Честитки од се срце! Со лесно целата бременост да си ја износиш! (jmp) (jmp) (jmp) (con)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by Lena_nela » 28 Oct 2015, 15:50

Конечно имаме трудница (t3) во темава
(jmp) (joy) (joy) (joy)
Онли44ју со лесно да си ја износиш бременоста,да си биде школски и наредниве девет месеци уживај те со баткото во исчекување и подготовки на новиот член (love5) (love5) (love5)
Борјана и Бебе ве чекаме и вас со bfp bfp bfp

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by borjana » 28 Oct 2015, 15:58

http://i67.tinypic.com/qsp6x0.jpg јас дури со 4 Мокрача стигнав да направам кај Т ми се појави розова точка у автобус слика, сеа правам туш и идам на доктор да ја разјаснам дилемава

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by Lena_nela » 29 Oct 2015, 17:29

Борјана да не прочитав во другата тема сега ке скокав од радост,ама ајде со господ напред среди ги јајниците и во Ноември те чекаме со позитивен тест. (big-hug)
Б.бебе утре е твој ден (thumbup)

Strelce
Член
Член
Мислења: 169
Придружен: 18 Mar 2014, 00:20
Му се допанале: 19 пати
Им се допаднал: 39 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by Strelce » 29 Oct 2015, 18:48

Онли (rad) (rad) (jmp) (con) (con) честитки мила,со лесно да си ја износиш бременоста.Бебе утре е твој ден (thumbsup)

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by borjana » 29 Oct 2015, 21:20

уште немам добиено

only44you
Редовен член
Редовен член
Мислења: 305
Придружен: 21 Sep 2014, 00:49
Му се допанале: 278 пати
Им се допаднал: 95 пати

Re: ОКТОМВРИ МЕСЕЦ НА МНОГУ ТРУДНИЦИ!!!

Post by only44you » 29 Oct 2015, 22:00

borjana wrote:уште немам добиено
јупиииииииииииииииииииииииииии јеееееееееееееееееееееееееееееееееее dance dance dance (joy) (joy) (part)

Ќе бидам најсреќна на свет ако воопшто не добиеш (a2)

Заклучена

Return to “Архива”