Ноември-месец на нови бебиња

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Ноември-месец на нови бебиња

Post by Peperutka » 01 Nov 2015, 11:48

Еве никој не ја отворил темата за Ноември,тоа ќе го сторам јас (bu)
Нека овој месец биде исполнет со многу радости,дочекување на bfp и многуууу славењееее (part)
Нека исчекувањето заврши овој месец,сите да си ги добиете посакуваните bfp кои по 9 месеци ќе Ве направат најсреќната и најгордата мајка (m)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11047
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5840 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: Ноември-месец на нови бебиња

Post by Debora » 01 Nov 2015, 11:56

Со среќа на сите дочекувалки. (joy) (joy) (joy) Да има мнооогу позитивни тестови и како што рече Пеперутка по 9 месеци сите да бидат најсреќни мајки. (b4) (love5)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Ноември-месец на нови бебиња

Post by Lena_nela » 01 Nov 2015, 12:29

Со среќа на сите што ке се запишат во ноемврискиот список на дочекувалки (love5)
Нека се редат само bfp bfp bfp
И за девет месец да имаме мн (b4) (b4) (b4)
Девојки вклучувајте се во акција (ttc) бидете вредни и ако треба работете и трета смена :grin: (thumbsup) (grupna-gushka)

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Ноември-месец на нови бебиња

Post by Maceto » 01 Nov 2015, 14:39

Девојки со среќа на сите,многу bfp bfp да имаме овде и многу (t3) (t3) (t3) Лани јас овој месец се пофалив со bfp па затоа сега ви ја пуштам целата среќа (jmp) Ајде списокот да се множи и после 9 месеци да имаме (b4) (b4) (b4)

b bebe
Член
Член
Мислења: 179
Придружен: 11 Mar 2013, 18:45
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 68 пати

Re: Ноември-месец на нови бебиња

Post by b bebe » 02 Nov 2015, 21:48

девојки правев тест и добив две црти јеее (joy) баш на мојот роденден, здравје утре на гинеколог ке одам да видиме што и како, и извинете што пишував на латиница нависзона не знаев за правилото а си го барав постовите а гледам ги нема, нема врска битно се израдувавме на овој ден , се читаме

Sashka
Администратор
Администратор
Мислења: 867
Придружен: 01 Oct 2009, 22:08
Му се допанале: 1150 пати
Им се допаднал: 549 пати

Re: Ноември-месец на нови бебиња

Post by Sashka » 02 Nov 2015, 21:56

Честитки, имај лесна, школска бременост, за 9 месеци да се гушкате со најмилото бебе и среќен роденден (con) (con)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3254
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1729 пати

Re: Ноември-месец на нови бебиња

Post by kit-kat » 02 Nov 2015, 22:22

(part) (part) (part) Честито бременост. Со лесно 9 месеци.
Ајде бебе свлечкај нога. Нека има многу мешиња и летни бебиња (jmp) (jmp) (jmp)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Ноември-месец на нови бебиња

Post by sweety » 03 Nov 2015, 08:33

е вака се почнува месецот (part) (part) (part) браво б бебе имај си лесна и школска бременост ајде сега влечи нога и за другите (jmp) (jmp) (jmp)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Ноември-месец на нови бебиња

Post by Lena_nela » 03 Nov 2015, 09:30

Браво Бебе dance dance dance убав почеток,ајде нека ти биде школска и лесна бременоста па на лето ке си го гушкаш (b4)
Девојки следете ја Бебе (racinja)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Ноември-месец на нови бебиња

Post by Peperutka » 03 Nov 2015, 13:27

Честитки Б Бебе (con) dance (part) (part)
Со лесно и убаво да си ја поминеш бременоста (con) (rad) (part)
Колку убаво почна месецов,само така нека продолжи,нека се нижат само bfp (racinja)

Одговори

Return to “Архива”