ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

only44you
Редовен член
Редовен член
Мислења: 305
Придружен: 21 Sep 2014, 00:49
Му се допанале: 278 пати
Им се допаднал: 95 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by only44you » 26 Dec 2015, 18:43

Земи бе Shure chek ..... Малце е поскап, но мене во 1 часот по полноќ ми покажа позитивен резултат....

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by borjana » 26 Dec 2015, 19:46

minatiot pat so utrinska shur cek mi pokaza - a ovoj od 50 den +.....pred nekoj den pravev shure chek I zato zedov ajde u pon ke idam na doktor

only44you
Редовен член
Редовен член
Мислења: 305
Придружен: 21 Sep 2014, 00:49
Му се допанале: 278 пати
Им се допаднал: 95 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by only44you » 26 Dec 2015, 20:20

Ok, чекам убави вести во понеделник (smile)

happiness
Домашен член
Домашен член
Мислења: 746
Придружен: 02 May 2014, 21:37
Му се допанале: 221 пати
Им се допаднал: 269 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by happiness » 26 Dec 2015, 20:25

quick test јас со него правев мм ми рече дека е 150денари покажувал бременост после 7дена од зачнување, оти нели не знам кога добив по се што успеав да се сетам имав добиено помегу 20-27 ама точно не знам...
му верувам на тестот , прв пат кога правев покажа позитивен и го родив синко, еве денес правев втор пат тест и пак позитивен, не знам колкави се шансите да покажи позитивен а да нема бременост.... ? ахх што се ке ми помини низ глава до понеделник (laugh1)

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by borjana » 27 Dec 2015, 09:44

девојчиња простете ако сум напорна и досадна но тестот од вчера тој невалидниот сакав да и го покажам на мајка ми и кога гледам видете http://i65.tinypic.com/vr8ns5.jpg толку сум нетрпелива до утре

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1422
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by SMESKO » 27 Dec 2015, 12:11

Борјана и мојот беше таков и еве сега си ја имам најубавата ќерка (brows)
Јас мислам дека е позитивен (rad) (rad) (rad)
Ајде со лесно мила (t3) (t3) (t3)

only44you
Редовен член
Редовен член
Мислења: 305
Придружен: 21 Sep 2014, 00:49
Му се допанале: 278 пати
Им се допаднал: 95 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by only44you » 27 Dec 2015, 12:12

borjana wrote:девојчиња простете ако сум напорна и досадна но тестот од вчера тој невалидниот сакав да и го покажам на мајка ми и кога гледам видете http://i65.tinypic.com/vr8ns5.jpg толку сум нетрпелива до утре
Леле мила, па ти си бременааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Јупиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии

(joy) (joy) (joy) (joy) dance dance dance dance dance dance dance (jmp) (jmp)

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by borjana » 27 Dec 2015, 13:22

ова е тој вчера невалиден утрово вакпв се испаничив уште не верувам дури утре Смешко мила после колку денови кај тебе покажа ако верувате само тоа мислам не ни спијам раат ах на никој не сум кажала стварно ми сте најверни другарки

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by Lena_nela » 27 Dec 2015, 15:29

Борјана (jmp) ајде утре повтори го,па да се радуваме,ма да и со овај е за радување (joy) (joy) (joy)

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by borjana » 27 Dec 2015, 15:42

Утре ќе вадам бета, веќе со тестови не играм нема да има посреќна од мене на светов (grupna-gushka) (grupna-gushka) ама се спремам и да не се растажам

Заклучена

Return to “Архива”