ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Нашите постари теми

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by Debora » 29 Dec 2015, 11:11

Честитки Милена (con) Да си имаш убава и лесна бременост. Бог и понатаму да ве благословува, баш ме израдува. (rad)
Претпоставувам дека си ја заборавила лозинката од стариот акаунт. Ќе ти пратам ПП да средиме тоа. (smile)

Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1927 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by Радост » 29 Dec 2015, 11:13

(jmp) уште едно чудо на форумот. Бог создава чуда! (rad) Милена, многу ми е мило! Да имаш лесна бременост и за 9 месеци во темите за бебе и слатките маки да те читаме.! (jmp) (con) (jmp)

Strelce
Член
Член
Мислења: 169
Придружен: 18 Mar 2014, 00:20
Му се допанале: 19 пати
Им се допаднал: 39 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by Strelce » 29 Dec 2015, 11:22

(joy) (joy) dance dance dance (con) (con) Честитки Милена,имај лесна и убава бременост,баш ми е мило за тебе (jmp) (jmp) (jmp)
(big-hug)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by Lena_nela » 29 Dec 2015, 11:42

Милена (jmp) (con) (con) (con) да си имаш лесна и школска бременост (big-hug)

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by Maceto » 29 Dec 2015, 11:53

Милена честитки (jmp) лесна,убава и школска бременост да си имаш (big-hug) Ме расплака со постот,како што е Бог никој не е (big-hug)
Хепинес честитки мила (con) со лесно да си ја износиш бременоста (jmp)
Борјана мене ми мириса на убави вести (big-hug) Чекаме да ни пишеш (big-hug)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11049
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5844 пати
Им се допаднал: 3573 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by Debora » 29 Dec 2015, 12:33

Еве ни ја Милена на стариот акаунт. dance Уживај си во бременоста. (a2)

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by borjana » 29 Dec 2015, 13:19

со среќаa милена браво ме наежи, мн добро го знам твојот случај сп полицистични јајници те читав и мислев пред некој ден пресреќна сум за тебе со лесно и бог да ве чува....

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by borjana » 29 Dec 2015, 13:22

јас здравје во новата год ќе ве радувам (grupna-gushka)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by Vesela » 29 Dec 2015, 15:24

На сите трудници им честитам од се срце и им посакувам лесна и школска бременост (jmp) (joy) (con) (jmp) dance (joy) (grupna-gushka) .

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: ДЕКЕМВРИ месец со најмногу трудници!!!

Post by sweety » 29 Dec 2015, 15:51

браво милена ти честитам од се срце да си имаш лесна и школска бременост, Бог е голем нрка продолжи да вр чува и на сите да им подари едно вакво чудо. (b4)

Заклучена

Return to “Архива”