Венчаница

Се што е поврзано со организирање на една свадба, веридба итн.

Moderator: Модератори

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Венчаница

Post by Crnokosaa » 25 Jun 2014, 13:12

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=5 ... 0&refid=13

Eve go mojot mislam toj e hahaa videte slika pred ova i po ovaa i od blisku e , nemozev da najdam druga pa eve moram da spodelam od nekoja nevesta sho gp nosela :))Одговори

Return to “Свадба”