Гледање друга жена

Moderator: Модератори

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Гледање друга жена

Post by Happy^_^ » 11 Aug 2013, 23:17

Па и не знам дали точно ја пишав темата ама дали ви се случило вашиот маж да гледа друга жена додека е со вас? Е сеа јас сум крива зошто му трибев дека и таа го мерка него. Ми вика дека нема врска, келнерка е и добра е што кога одиме таму не се средува тој нешто посебно, јас намерно го гушкам и бацувам ама ме нервира помислата дека додека е со мене ја зјапа неа значи ќе пукнев!!!! Ми иде да го истепам хаха ама па и таа зјапа ај да не ја пцујам :)

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Гледање друга жена

Post by Happy^_^ » 11 Aug 2013, 23:20

Патем ми докажува дека ме сака за тоа не смеам ништо да кажам и денес седев со снаа ми во тој кафич и кога стаса мм келнеркава коа се окези цела и ја се изнервирав и му викам ми се јаде и си отидовме хаха среќа мојов не се побуни и баш ми е кејф што таа така насмеана кога виде дека си одимр се натажи.

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Гледање друга жена

Post by Happy^_^ » 11 Aug 2013, 23:22

Е уште ова му истури таа вода на масата кога не послужуваше и замислете вика не е ништо се случува ја бранеше лелеееееее а јас така да му истурам ќе крека дека сум несмсна. Или да пробам да му истурам некој ден хахахахаха

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Гледање друга жена

Post by Bobe » 11 Aug 2013, 23:32

Mi se ima sluceno da,vo pocetocite na vrskata,sedime vo kafic I merka,a merkas???????? (ner) jas odma kontra efekt,ne dadov znacenie I jas si gledav mnogu interesno imase masa so dvajca tipcinja(ama tipista pravime muabet (w1) ,od koj edniot bajaagi mi se zagleda),vo toj moment mm(togas decko)smeni raspolozenie I morase da si odime.....po pat do doma ubavo se objasniv,ako gledas,gledam(iako iskreno gledav na prazno,ocite mi bea vo sustina od druga strana kaj gleda on,ama ne pokazav stisnav zabi)od togas navamu se nema osmeleno,bas pred nekoj den trebase do eden restorant da dostavi roba,bev so nego,uspat da me odnese na edno mesto,i bukvalno tipkava pustanje pred mene(gazdaricata)klestenje,umilkuvanje,bas da vidam on sto ke napravi,on taka ladno ni nasmevka duri ne I pusti posto ja razbra rabotata,a I mi prizna deka go kanela na kafe demek da se odmorel wtf????? (ner) (scared) (ner) (ner) ,vikam drug pat jas ke I odnesam na gospozata da me vidi mene malku,a jas krv pred oci,upatuvanje eden strog pogled kon nea ke ja izedev ziva (sneeky) ,odma ja skina nasmevkata od lice (unsure)

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: Гледање друга жена

Post by Fiona » 12 Aug 2013, 15:26

нема ништо лошо у меркање бе женски, ја дури некад прва кога ќе видам убава типка му ја покажувам на мм (laugh1)
бидете си кул, коментирајте ја заедно и он ќе види колку кул женичка си има. Од меркање и коментирање ништо страшно, опасни се тие што демек не гледаат (smile)
а пуштање на друга жена од нејзина страна иде на нерви, да..
али да си ладен најубаво, ќе пројдат тие моменти и после дома он пак си е со тебе и на ред е гушкање и уживање..
галете си ги мажињата ,ние жените опасна сорта сме (laugh1)

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Гледање друга жена

Post by Happy^_^ » 19 Aug 2013, 13:52

Фала Бобе и Фионка (rolll) Фионче имаш право ама си го средив јас него. Изгледа му се здосади да му трубам па сеа кога одиме не ја ферма воопшто дури и нејзе и е чудно.. Ни ја погледнува кога нарачува ни кога му носи пијалок а таа стално го задева, последен пат му вика види што ти донесов (неговото омилено цевче) (ner) (ner) (ner) за да му одвлече внимание а овој мојов само рече ааа цевче и толку (rolll) (rolll) И вчера исто оваа нешто се занесуваше а мм не и обрна внимание и дури како чудно го погледна... Излезе дека сама си зборува (rolll) (rolll) А јас цветам од среќа dance dance dance dance dance
И така, значи многу си го сакам (love5) друг пат никогаш ништо не сум му викала, очи се за гледање ама тука забележав дека уствари таа му има фрлено око и затоа збеснав не сакав таа да си помисли дека и овој ја мерка (fr) (fr) (fr)
И така dance

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Гледање друга жена

Post by Happy^_^ » 30 Sep 2013, 15:37

Јас сфатив дека само филмови сум си правела хахахха барем од на мм страната (rolll) (rolll) (rolll) (rolll)

mamigabi
Редовен член
Редовен член
Мислења: 250
Придружен: 19 Jul 2013, 13:49
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 142 пати

Re: Гледање друга жена

Post by mamigabi » 30 Sep 2013, 15:52

хепи., леле како ме нервираат такви гуски што зјапаат по туѓи мажи (fr) едноставно кога ги ставаш на ИГНОР ( морав на македонски да го напишам) е тогаш се нервираат уште повеќе, а ако видат дека се лутиш леле колку ќе бидат задоволни. Па не идете веќе во тоа кафуле, смените место (smile). Јас не сум се нашла во таква ситуација, мм ме сака и јас него,епа сега јас не се облекувам провокативно, но ако помине некоја девојка ептен како стриптизерка, погледот се врти (tongue) јас не се лутам затоа што тоа е моментално и потоа ќе се изнасмееме двајцата, јас дури и сакав некогаш заедно да одиме со мм на стриптиз, ама нашата средина не е некако за тоа, тој се лутеше и јас баталив (laugh1) можеби некогаш во некоја друга земја или најблиску во Белград, таму мн двојки заедно идат (thumbsup)

Бебуфче
Член
Член
Мислења: 132
Придружен: 17 Jan 2013, 13:46
Му се допанале: 37 пати
Им се допаднал: 59 пати

Re: Гледање друга жена

Post by Бебуфче » 30 Sep 2013, 15:55

ТОА МИ Е СЛАБАТА ТОЧКА МЕРКАЊЕ ТУГА ДЕВОЈКА (ner) УФ СКРЕНУВАМ (rolll) (rolll) (rolll)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Гледање друга жена

Post by Vesela » 30 Sep 2013, 16:10

Девојки знаете како се вика Нека гледа , нека не фаќа (laugh1) (laugh1) (laugh1) (laugh1) (laugh1)

Одговори

Return to “Брак”