Среќна годишнина

Moderator: Модератори

belomorka
Безрезервен форумски другар
Мислења: 2680
Придружен: 15 Sep 2011, 16:12
Му се допанале: 266 пати
Им се допаднал: 860 пати

Re: Среќна годишнина

Post by belomorka » 28 Jul 2013, 20:18

ах милички само вие може да ме расплакате (ама од срека одма си се замислив со две бебиња)

anabejbi
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1522
Придружен: 21 Nov 2012, 17:19
Му се допанале: 462 пати
Им се допаднал: 850 пати

Re: Среќна годишнина

Post by anabejbi » 28 Jul 2013, 20:36

Беломорка од се срце ти посакувам догодина и тоа да се случи, две преслатки бебенца (b4) (b4) и тм да трча по тебе и бебенцата (bu) , ќе видиш како ќе се промени кога ќе бидеш (t3)

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Среќна годишнина

Post by sunshine_2012 » 28 Jul 2013, 21:50

Беломорка срекна годишнина и ти посакувам догодина да си славете со (b4). поздрав и имај убава вечер (smile)

Dorotea111
Домашен член
Домашен член
Мислења: 538
Придружен: 07 May 2013, 10:14
Му се допанале: 128 пати
Им се допаднал: 142 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Dorotea111 » 28 Jul 2013, 22:15

Belomorka, srekjna godisnina i dogodina so bebence da si ja proslavite!!!! :) :)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Vesela » 29 Jul 2013, 11:16

Со мало задоцнување, честито годишнина (con) (con) , да ви се множат годините исполнети со љубов, разирање, почит и дај Боже поскоро (b4) (b4) .

Одговори

Return to “Брак”