Среќна годишнина

Moderator: Модератори

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Petra » 18 Feb 2010, 15:32

Taci83 честитки и од мене. Господ нека го благослови твојот брак и вашата љубов нека биде се посилна и посилна. (smile)

taci83
Член
Член
Мислења: 239
Придружен: 14 Nov 2009, 00:57

Re: Среќна годишнина

Post by taci83 » 18 Feb 2010, 22:52

fala vi na site za iskrenite cestitki i vi posakuvam mnogu sreka i uspeh vo zivotot

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Annabel » 21 Feb 2010, 00:23

Ајде да ви се пофалам, точно пред 4 години јас и мм отприлика ова време (околу 1 часот по полноќ) се "фативме" (laugh1) ....т.е.си го разменивме првиот бакнеж.. (lovet)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Debora » 21 Feb 2010, 00:34

Убава годишнина Анабел, нека ви се множат бакнежите и љубовта во вашиот брак. (cl)

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Annabel » 21 Feb 2010, 01:34

Фала ти Дебора (a2)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Debora » 17 Mar 2010, 23:41

Annabel честита годишнина и секоја наредна да ви биде исполнета со уште повеќе љубов. (con) Цело семејство да ви биде пример за хармонија. (bu)

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Annabel » 17 Mar 2010, 23:44

Фала ти Дебора, многу пријатно ме изненади....инаку правиме три години од брак...леле ама лета времево (scared) (laugh1)

Kjara
Модератор
Модератор
Мислења: 439
Придружен: 11 Nov 2009, 17:48
Им се допаднал: 6 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Kjara » 18 Mar 2010, 16:40

Среќа годишнина Анабел (con) па ајде сега и на трето дете :grin:

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Annabel » 18 Mar 2010, 23:26

Фала (a2)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Petra » 19 Mar 2010, 19:02

Среќна годишнина Анабел. (con) Да имате прекрасен брак, исполнет со љубов,разбирање,радост и со сите прекрасни нешта кои го кои го разубавуваат брачниот живот. (bu)

Одговори

Return to “Брак”