Среќна годишнина

Moderator: Модератори

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Peperutka » 21 May 2012, 14:04

Малку доцнам,ви благодарам за честитките (a2) (a2) Уште некој ден ми е роденден па и тогаш ќе јадеме торта (lovet) (bu)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Peperutka » 16 May 2013, 13:17

Повелете на торта (lovet) (lovet)
Денес со мм правиме 4 години брак (love5)

http://i686.photobucket.com/albums/vv22 ... ompany.jpg

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Happy^_^ » 16 May 2013, 13:29

Честитки мила Пеперуткааааа, да сте живи, здрави и вечни. Да ви се множат годините поминати заедно во среќа и слога (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy) (joy)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Debora » 16 May 2013, 15:33

Пеперутка честитки за годишнината. (con) Да ви се множат годините, среќата, љубовта, радоста, дечињата и секое добро. (a2)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3256
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1251 пати
Им се допаднал: 1731 пати

Re: Среќна годишнина

Post by kit-kat » 16 May 2013, 15:39

Честитки Пеперутка (jmp) (jmp) (jmp)
Да доживеете длабока старост со многу внуци (con) (con) (con)

saska075
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1714
Придружен: 17 Apr 2012, 19:48
Му се допанале: 335 пати
Им се допаднал: 614 пати

Re: Среќна годишнина

Post by saska075 » 16 May 2013, 18:16

(joy) (joy) Cestitki Peperutka da imate mnoguuuu srekni momenti i migovi pominati zaedno (joy) (joy)

merlin
Редовен член
Редовен член
Мислења: 257
Придружен: 19 Apr 2013, 14:49
Му се допанале: 184 пати
Им се допаднал: 98 пати

Re: Среќна годишнина

Post by merlin » 16 May 2013, 18:42

peperutka za mnogu godini godisnina da vi se mnozat dance dance (bu) eve jas ve cestam kafence (coffee)

NadicaG

Re: Среќна годишнина

Post by NadicaG » 16 May 2013, 22:07

Cestitki Peperutka (con)

imambebe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1603
Придружен: 30 Apr 2011, 00:18
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 588 пати

Re: Среќна годишнина

Post by imambebe » 17 May 2013, 15:24

Честитки Пеперутка!!!!!!!!! А ние па денес правиме 4 години од нашата свадба!!!!!!!! (Тикерчето ми е од регистацијата).

Winit
Член
Член
Мислења: 154
Придружен: 01 Feb 2012, 14:19
Му се допанале: 31 пати
Им се допаднал: 74 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Winit » 17 May 2013, 15:29

Lele kolku mnogu godisnici!!!!!!!! Srekna godisnina na site!!!!!!! (con)

Одговори

Return to “Брак”