Среќна годишнина

Moderator: Модератори

anabejbi
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1522
Придружен: 21 Nov 2012, 17:19
Му се допанале: 462 пати
Им се допаднал: 850 пати

Re: Среќна годишнина

Post by anabejbi » 17 May 2013, 15:35

so zadocnuvanje Srekna godisnina i od mene , Peperutka i Imambebe (con) (con) (co

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Debora » 17 May 2013, 16:27

Имамбебе честитки (con) Да ви се множат годините, љубовта и радоста, да ви биде домот полн со дечиња. (bu)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Peperutka » 17 May 2013, 18:35

ИБ (con) (con) (con) (con)
Љубовта,слогата и среќата нека ве пратат уште мноооогу години (love5) (bu) (love5)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3256
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1251 пати
Им се допаднал: 1731 пати

Re: Среќна годишнина

Post by kit-kat » 17 May 2013, 22:21

(con) (con) (con) (con) (con)
Имамбебе честито и на вас.Години да си славите исполнети со многу среќа,здравје,љубов и многу дечиња. (bu) (bu) (bu)

imambebe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1603
Придружен: 30 Apr 2011, 00:18
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 588 пати

Re: Среќна годишнина

Post by imambebe » 19 May 2013, 20:09

Ви благодарам на честитките, се што е убаво кај сите да се враќа.

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Happy^_^ » 19 May 2013, 21:32

imambebe честитки мила и од мене.

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Petra » 28 Jul 2013, 14:57

Беломорка, среќна годишнина! (con) (con) (con)
Да ви се множат годинити, да расте љубовта и слогата секој ден. Мир и хармонија во вашиот дом кој ќе биде исполнет со смеа и џагор од вашите дечиња. (a2) (bebinja3)
Честитки! (ce)
http://s14.postimg.org/ls8d9efkh/927014 ... ersary.jpg

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5851 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Среќна годишнина

Post by Debora » 28 Jul 2013, 15:31

Беломорка честитки мила (con) (con) (con) Наредната годишнина да ја славите со (b4) (b4) . (bu)

NadicaG

Re: Среќна годишнина

Post by NadicaG » 28 Jul 2013, 16:58

беломрка Честитки,нека имате многу плодна година,вашите животи нека бидат обновени и се разбира (b4) (b4) (con)

anabejbi
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1522
Придружен: 21 Nov 2012, 17:19
Му се допанале: 462 пати
Им се допаднал: 850 пати

Re: Среќна годишнина

Post by anabejbi » 28 Jul 2013, 19:37

Беломорка честитки (con) (con) (con) , догодина да си славете со (b4) (b4)

Одговори

Return to “Брак”