Разлика во години со брачниот партнер

Moderator: Модератори

happy mommy
Нов член
Нов член
Мислења: 20
Придружен: 25 Mar 2017, 14:06
Му се допанале: 15 пати
Им се допаднал: 11 пати

Re: Разлика во години со брачниот партнер

Post by happy mommy » 13 May 2017, 18:58

Сопругот е постар 1,5 година од мене (whistle)

Одговори

Return to “Брак”