Жена за чистење во домот

Moderator: Модератори

Acika
Нов член
Нов член
Мислења: 15
Придружен: 29 Apr 2014, 14:01
Му се допанале: 23 пати
Им се допаднал: 1 time

Re: Жена за чистење во домот

Post by Acika » 15 May 2016, 00:10

Дали некој знае жена за чистење од Ѓорче или околината. Ми треба за генералка комплет со прозори. И дали знаете како се движат цените за чистење.

Evicka10
Нов член
Нов член
Мислења: 10
Придружен: 15 May 2016, 00:23
Му се допанале: 5 пати
Им се допаднал: 16 пати

Re: Жена за чистење во домот

Post by Evicka10 » 15 May 2016, 13:26

(grupna-gushka) здравооо. И мене ми треба жена за чистење, дајте броеви ѝ испробани жени?

AnaAna2
Нов член
Нов член
Мислења: 1
Придружен: 06 Jul 2019, 13:57

Re: Жена за чистење во домот

Post by AnaAna2 » 06 Jul 2019, 14:08

Zdravo, dali imate da mi preporacate zena za odruzvanje na domot? Bi mi odgovoralo ednash nedelno ili sekoj den.

Fala.

Одговори

Return to “Чистење”