Освежувачи на воздух

Moderator: Модератори

Одговори
Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2598
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 935 пати
Им се допаднал: 613 пати

Освежувачи на воздух

Post by Peperutka » 12 Nov 2010, 13:50

Дали користите?

Lady D
Домашен член
Домашен член
Мислења: 854
Придружен: 01 Oct 2010, 17:24
Му се допанале: 7 пати
Им се допаднал: 17 пати

Re: Освежувачи на воздух

Post by Lady D » 12 Nov 2010, 20:28

Имаме Air Wick онакви за во штек, во бањата, во дневна, а инаку понекогаш знам да земам и спреј. И овие новиве спрејеви за алишта се добри.

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2598
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 935 пати
Им се допаднал: 613 пати

Re: Освежувачи на воздух

Post by Peperutka » 13 Nov 2010, 09:51

Јас имам озонери,од тие што прскаат сами,се нагодува на 9,18 и 36 минути и многу се згодни,не ги менувам!

Kjara
Модератор
Модератор
Мислења: 439
Придружен: 11 Nov 2009, 17:48
Им се допаднал: 6 пати

Re: Освежувачи на воздух

Post by Kjara » 13 Nov 2010, 10:10

И јас имам такви Пеперутче , стварно се супер.

Lady D
Домашен член
Домашен член
Мислења: 854
Придружен: 01 Oct 2010, 17:24
Му се допанале: 7 пати
Им се допаднал: 17 пати

Re: Освежувачи на воздух

Post by Lady D » 13 Nov 2010, 13:09

Да? Супер, штом сте задоволни да земам такви за кај мене (laugh1)

Одговори

Return to “Чистење”