Чистење на паркет

Moderator: Модератори

Nadja
Редовен член
Редовен член
Мислења: 445
Придружен: 26 Aug 2012, 19:03
Му се допанале: 9 пати
Им се допаднал: 52 пати

Re: Чистење на паркет

Post by Nadja » 14 Nov 2012, 15:00

За чистење на паркетот користам политура Avaks. Купувам од таа политура што е со пумпица. Го прскам паркетот и потоа чистам со џогер.

Одговори

Return to “Чистење”